Triumfuojantis Londonas: „Arsenal“ paskutinėmis akimirkomis paguldė „Man City“

Gabrielis Martinelli (Scanpix nuotr.)

Pirmąjį stipriausių „Premier“ lygos komandų mūšį šį sezoną laimėjo Mikelio Artetos vadovaujamas „Arsenal“ klubas.

Sekmadienio vakarą paskutinėmis minutėmis įvartį pelnę „kanonieriai“ 1:0 namuose palaužė „Manchester City“ futbolininkus.

Didelėmis progomis rungtynės nepasižymėjo, o lemtinga tapo 85-a minutė, kuomet po Kai Havertzo rezultatyvaus perdavimo Edersoną nuginklavo brazilas Gabrielis Martinelli.

Jo įvartis „Arsenal“ prieš „Man City“ leido iškovoti pirmą „Premier“ lygos pergalę nuo 2015 metų. Vadovaujant Guardiolai, „kanonieriai“ čempionate „Man City“ dar nebuvo nugalėję.

Sekmadienį Londono klubui dėl traumos padėti negalėjo ir vienas lyderių Bukayo Saka. „Man City“ vertėsi be svarbaus saugo Rodri.

Pergalė Artetos auklėtiniams dar leido ir aplenkti „Man City“ turnyrinėje lentelėje. Dabar ekipas skiria 2 taškai.

Komandos dėl artėjančios rinktinių pertraukos kitas „Premier“ lygos rungtynes sužais po beveik kelių savaičių.