Tritaškiais prapliupęs Valančiūnas buvusiai komandai išrašė dvigubą dublį

Jonas Valančiūnas (AP-SCANPIX nuotr.)

Jono Valančiūno „New Orleans Pelicans“ ekipa naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį iškovojo trečią pergalę iš eilės namuose.

Dvigubą dublį atlikusio lietuvio komanda šiąnakt 126:108 palaužė buvusią JV komandą „Toronto Raptors“.

Net penkis tritaškius išmetęs ir du pataikęs Valančiūnas pelnė 16 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir triskart suklydo. Penkis tritaškius šį sezoną JV išmetė tik dar vieneriose rungtynėse – lapkričio 24-ąją prieš „San Antonio Spurs“.

Užtikrintą pergalę „Pelicans“ įtvirtino dar prieš ilgąją pertrauką, kuomet besibaigiant antrajam kėliniui susikrovė 27 taškų persvarą – 74:47.

Rezultatyviausiai Naujojo Orleano gretose žaidė Zionas Williamsonas, per 37 minutes pelnęs 33 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rez. perd.

Svečių komandą į priekį vedė Gary Trentas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 35 taškai, 1 atkovotas kamuolys ir tiek pat rez. perd.

Trečią pergalę iš eilės ir namuose iškovoję „pelikanai“ sekančiose rungtynėse susitiks su „San Antonio Spurs“.