Tris kėlinius tylėjusio Sedekerskio „Baskonia“ irgi pakliuvo po „Virtus“ volu

Baskonia - Virtus (Virtus nuotr.)

Luca Banchi vadovaujama Bolonijos „Virtus“ ekipa Eurolygos pergalių seriją pratęsė iki trijų.

Ketvirtadienį Latvijos rinktinės stratego vadovaujama „Virtus“ ekipa išvykoje 91:81 patiesė Vitorijos „Baskonia“ su Tadu Sedekerskiu.

Įpusėjus paskutiniam kėliniui Duško Ivanovičiaus ekipa pirmavo 70:68, tačiau tuomet italai spurtavo 10:0 ir po šios atkarpos nužygiavo iki pergalės.

Kukliai žaidęs Sedekerskis aikštėje praleido 17 minučių, o visus 7 taškus įmetė ketvirtajame kėlinyje. Puolėjas iš Lietuvos taip pat atkovojo 5 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

„Virtus“ po šios pergalės bent trumpam pavijo „Barcelona“ krepšininkus, su kuriais dalijasi 2-3 vietomis.

Nugalėtojų gretose iššovė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Marco Belinelli, įmetęs 27 taškus, atkovojęs kamuolį ir surinkęs 19 naudingumo balų.

16 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 20 naudingumo balų surinko „Virtus“ lyderis Tornike Shengelia, Isaia Cordinier pridėjo 12 taškų.

„Baskonia“ rezultatyviausias su 16 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais buvo Chima Moneke, taip pat atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 2 kamuolius, išrašęs bloką ir surinkęs 26 naudingumo balus.

Artėjančioje dviguboje Eurolygos savaitėje „Baskonia“ susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ ir Stambulo „Anadolu Efes“. „Virtus“ kausis su Pirėjo „Olympiacos“ ir „Valencia“.