Trinchieri – apie „Žalgirio“ džokerį ir minusinį Sirvydį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Andrea Trinchieri (BNS Foto nuotr.)

Užtikrinta pergale LKL pusfinalio seriją su Kauno „Žalgiriu“ pradėjęs Andrea Trinchieri pakomentavo X faktoriumi tapusio Luko Lekavičiaus žaidimą bei su minusiniu naudingumo balų rodikliu areną palikusio Deivido Sirvydžio pasirodymą.

Antradienio vakarą italų specialisto vadovaujami žalgiriečiai namuose 93:72 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje Nenado Čanako kariauna deficitą buvo sumažinusi iki 5 taškų, bet tuomet „Žalgiris“ surengė kone identišką pirmajam kėliniui spurtą ir įsirašė užtikrintą pergalę.

„Pirmajame ir ketvirtajame kėliniuose darėme tai, ką ir turėjome daryti. Du viduriniai kėliniai buvo labai blogi, todėl mačą turėjome laimėti du kartus. Atsipalaidavome per anksti ir be pagrindo. Turėjome visą sudėtį, kad nepristigtume energijos. Šioje vietoje turime būti geresni.

Agresyvumas ir susitelkimas buvo pagrindinės mūsų užduotys, tačiau labai blogai tvarkėmės su Oreliku, kuris pataikė 6 tritaškius. Padirbėsime ties tuo, nes tokie dalykai mums gali kainuoti rungtynes. Laimei, kad dabar nekalbame apie pralaimėjimą.

Rungtynes pradėjome gerai. Labai keista: pirmaujame 20 taškų, gerai judiname kamuolį, visi žaidėjai – ritme, gerai ginamės, o tada tiesiog nustojame žaisti…

Tačiau svarbiausia, kad esame priekyje 1-0.“, – teigė Trinchieri.

– Vienas iš X faktorių šiandien buvo Lukas Lekavičius, aikštelėje pasirodęs tik trečiame kėlinyje. Ar toks ir buvo planas jį išleisti tik po pertraukos.

– Norėjau paslaptyje turėti kortą, džokerį. Nežinojau, kada ją panaudosiu, bet buvau tikras, kad tai padarysiu. Šiandien jis buvo nuostabus. Jis yra labai geras žaidėjas. Į aikštelę išbėgo prabėgus 26 minutėms ir vis tiek turėjo žudiko veidą. Jis negalvojo apie tai, kad treneris jį laiko paskutiniu žaidėju rotacijoje, o buvo susitelkęs į naudos nešimą komandai. Jis buvo labai, labai geras.

– „Lietkabelio“ lyderis Deividas Sirvydis finišavo su -4 naudingumo balais. Kaip pavyko jį sustabdyti?

– Jis žaidžia puikų sezoną, turi ūgį, yra kairiarankis ir gali gerai pataikyti. Todėl labai svarbu prieš jį pastatyti panašaus ūgio žaidėją. Tomas Dimša šiandien tvarkėsi gerai. Tačiau tai tik pirmasis mačas. Gerai tvarkėmės su Sirvydžiu, bet nesustabdėme Oreliko. Turime tam užkirsti kelią, juolab kad antros rungtynės bus visiškai kitokios.

– Kaip jums patiko Keenano Evanso dėjimas pirmame kėlinyje ir ar priminė Edmondo Sumnerio dėjimą prieš Mažeikius?

– Tai dvi skirtingos situacijos, tad dėjimų lyginti negalima.

Pasidalinti