Trinchieri – apie Tubelį Eurolygoje ir laukiančius KMT spąstus

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Eriko Ovčarenko/BNS nuotr.

Triuškinančiu būdu devintą pergalę iš eilės iškovojusio Kauno „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri kalbėjo apie laukiančią sudėtingą akistatą su „Šiauliais“ ir Ąžuolą Tubelį.

Pirmadienį žalgiriečiai išvykoje 95:75 sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ ir į lemiamas KMT kovas kils pakiliomis nuotaikomis.

„Eurolygos komandoms sunkiausia yra išlikti susikaupusioms ir vietines rungtynes pasitikti su rimtu nusitenkimu. Eurolygoje visos rungtynės yra svarbios, tada dar reikia keliauti…

Šiandien mūsų komanda buvo susikaupę ir rungtynes kontroliavo visą laiką. Manau, kad sužaidėme solidžias rungtynes“, – teigė Trinchieri.

– Kas šiandienos rungtynėse patiko ir nepatiko?

– Padarėme 34 rezultatyvius perdavimus. Puolime mums tai sekėsi gerai. Gynyboje buvo pakilimų ir nuosmūkių, bet „Neptūnas“ kartais sužaisdavo labai fiziškai ir su daug energijos, o mes nesugebėjome atsakyti. Bet kai mano komanda dalijasi kamuoliu ir laimi kovą dėl atšokusių kamuolių, aš esu patenkintas.

– Ar Ąžuolas Tubelis yra pakankamai talentingas, kad žaistų „Žalgiryje“ ar kitoje Eurolygos komandoje?

– Šį klausimą turėtumėte užduoti jam. Aš matau, kad tai yra labai geras žaidėjas, renkantis gerą statistiką. Jis yra combo aukštaūgis, šiandien buvo arti dvigubo dublio. Lietuvoje yra daug gerų žaidėjų, o jis – vienas iš jų.

– Šeštadienį KMT pusfinalyje susitiksite su „Šiauliais“. Ką galite apie juos pasakyti?

– Jie demonstruoja labai gerą žaidimą ir vakar buvo arti pergalės prieš „Lietkabelį“. Komanda yra labai energinga ir turi labai specifišką įžaidėją Thorpe’ą. Jis turėjo 10 rezultatyvių perdavimų. Prieš jį gintis yra labai sunku. Šios rungtynės – tarsi spąstai. Žaisime namuose, visi tikėsis mūsų pergalės. Jeigu nebūsime susikoncentravę ir nedemonstruosime geros energijos, bus labai sunku.

Pasidalinti