Trinchieri – apie Butkevičiaus sugrįžimą, Šmito traumą, Sireiką ir laisvą dieną

Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
BC Zalgiris Kaunas X nuotr.

Kauno „Žalgiris“ Šiauliuose įtikinamai 87:73 nugalėjo vietos komandą ir iškovojo 14 pergalę per 16 rungtynių Lietuvos krepšinio lygoje.

Po rungtynių komandos strategas Andrea Trinchieri gyrė atmosferą Šiauliuose, antrą kėlinuką pavadino magišku ir tikėjosi, kad Rolando Šmito patirta trauma nėra rimta.

„Noriu pasveikinti Šiaulių komandą už puikią areną ir atmosferą. Mėgavausi vakaru. Čia atvykome su vienu tikslu, turėti tinkamą nusiteikimą ir daryti dalykus, kurie padės iškovoti pergalę. Turėjome paskirstyti minutes.

Pirmame ketvirtyje žaidėme labai prastai ir praleidome 26 taškus. Manau, šiek tiek per daug. Bet kitus tris kėlinius mes žaidėme gerai, ypač antrą, kurį aš vadinu magišku kėliniu. Kuris uždavė toną rungtynėms.

Vienintelis blogas dalykas buvo Rolando trauma, bet aš tikiu, kad nieko rimto nenutiko.“

Trinchieri taip pat pasidžiaugė po pusantro mėnesio pertraukos ant parketo grįžusiu Arny Butkevičiumi. Žaidėjas traumą patyrį lapkričio 30 d., Eurolygos rungtynėse Milane su vietos „Emporio Armani“ ekipa.

Namo grįžtame su pergale. Tai ko ir norėjome. Kita gera naujiena, kad grįžo Arnas Butkevičius. Jis mums svarbus žaidėjas. Žinoma jis dar nėra geroje formoje po dviejų mėnesių nežaidimo, bet jo buvimas mums labai svarbus.“

„Žalgirio“ treneris atidavė parodė savo krepšinio išprusimą ir atidavė pagarbą legendiniam Lietuvos treneriui Antanui Sireikai.

„Kai atvyksti į krepšinio šalį. Kurioje šis žaidimas yra antra religija, turi žinoti legendas. Žinau kas yra ir ką nuveikė Sireika. Su klubais ir nacionaline rinktine. Manau, kad buvo teisinga parodyti pagarbą. Tai paspaudžiau jam ranką. Niekas geriau nei istorija negali tavęs išmokinti. Žinau kas yra treneris Sireika. Prieš rungtynes jis man pasakė, čia yra Šiauliai, nebus lengva. Ir po pirmo kėlinio atsakiau, kad buvo teisus.“

Taip pat Trinchieri užsiminė, kad žaidėjai po labai ilgos pertraukos gaus laisvą dieną nors pripažino, kad mieliai jiem surengtų treniruotę.

„Žaidėjai laukia laisvos dienos. Iki šiol niekada dar nebuvo laisvos dienos. Rytoj tokia bus. Kitos dvi savaitės bus labai svarbios, tikiuosi drauge mes galėsime kai ką nuveikti. Stengiuosi suprasti žaidėjus, jų norus. Kaip jie gali būti efektyvūs. Norėčiau vykti į „Žalgirio“ areną ir pravesti treniruotę dabar, bet nesu toks kvailas ir suprantu, kad turiu duoti pailsėti žaidėjams.“