Trileris Stambule: titaniško Evanso trauktas „Žalgiris“ krito po pratęsimo

Keenanas Evansas (zalgiris.lt nuotr.)

Fantastiško Keenano Evanso trauktas Kauno „Žalgiris“ panaikino 18 taškų deficitą, tačiau pratęsime pralaimėjimo neišvengė.

Ketvirtadienio vakarą Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 82:86 turėjo pripažinti sunkiai sezoną pradėjusios Stambulo „Anadolu Efes pranašumą.

„Žalgiriui“ tai buvo trečia nesėkmė Eurolygoje paeiliui. Prieš tai Kauno komanda dusyk krito namuose prieš „Valencia“ ir Vilerbano ASVEL. Tuo metu Stambulo klubas nutraukė 2 pralaimėjimų seriją.

Dar trečiojo kėlinio pradžioje „Anadolu Efes“ pranašumas buvo pasiekęs 18 taškų (44:26), tačiau tuomet „Žalgiris“ iki trečios ketvirto kėlinio minutės spurtavo 28:9 ir netgi šovė į priekį – 54:53.

Visgi tuomet Stambulo ekipa spurtavo 9:0 ir įgijo pranašumą, tačiau 15 taškų ketvirtajame kėlinyje suvertęs Evansas likus 20 sekundžių iki mačo pabaigos dvitaškiu išlygino rezultatą, o paskutinė „Anadolu Efes“ ataka buvo nevaisinga.

Pratęsime įsitvyrojo kova taškas į tašką, tačiau lemiamais momentais turkų pergalę lėmė Shane’o Larkino lyderystė.

Rezultatyviausiai „Žalgiryje“ žaidęs Evansas finišavo su 20 taškų, 4 rezultatyviais perdavimais, 2 atkovotais kamuoliais ir 19 naudingumo balų. Rolandas Šmitas surinko 16 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 21 naudingumo balų.

Dar vienas geras rungtynes sužaidė Tomas Dimša, finišavęs su 15 taškų ir 5 atkovotais kamuoliais.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Willas Clyburnas su 20 taškų. Pratęsimo herojus Larkinas surinko 14 ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kitą, dvigubą Eurolygos savaitę„Žalgiris“ susitiks su Atėnų „Panathinaikos“ ir namuose žais su Miuncheno „Bayern“.

Erdemo Cano žaidėjai rungtyniaus su „Monaco“ ir Milano „Emporio Armani“.