Trileris Ispanijoje: Moratos hat-trickas ir lygos išsišokėlių pergalė

„Girona“ po įspūdingos kovos 4:3 nugalėjo „Atletico“. Girona FC Facebook nuotr.

Alvaro Morata pelnė 3 įvarčius, tačiau Madrido „Atletico“, po praleisto įvarčio per teisėjo pridėtą laiką, 3:4 svečiuose nusileido „Girona“ ekipai.

Po šios pergalės Žironos komanda vėl pasivijo Madrido „Real“, su kuriais dalinasi 1-2 vietas Ispanijos pirmenybėse.

Rungtynių šeimininkai jau 2 minutę išsiveržė į priekį po Valery Fernandezo įvarčio, tačiau netrukus Morata rezultatą išlygino. Vis tik Savio ir Daley Blindas vėl išvedė „Girona“ į priekį – 3:1.

Morata kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino, o netrukus pelnė ir išlyginamąjį įvartį. Vis tik VAR teisėjo sprendimą pakeitė ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 3:2.

Morata nestabdė ir antro kėlinio pradžioje pasižymėjo dar kartą. Tačiau paskutinis žodis priklausė „Girona“ komandai. Ivanas Martinas per teisėjo pridėtą laiką tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą išplėšė savo komandai dramatišką pergalę ir grąžino į lygos lyderių vietą.

Lygoje pirmaujantys „Real“ ir „Girona“ turi surinkę po 48 taškus per 19 rungtynių. Žironos komanda yra rezultatyviausia lygoje – 46 įvarčiai. Madrido klubas, savo ruožtu, praleidžia mažiausiai – 11 įvarčių.

„Atletico“ ir „Barcelona“ nuo pirmaujančių komandų atsilieka jau 10 taškų. Tiesa, katalonai yra sužaidę 1 rungtynėmis mažiau.

Girona – Atletico 4:3