Trilerio vertas finišas: E grupėje – keturių komandų lygybė

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Kevinas De Bruyne ir Romelu Lukaku (Scanpix nuotr.)

Europos čempionato E grupėje užfiksuotas istorinis finišas – visos keturios komandos pirmąjį turnyro etapą užbaigė turėdamos po lygų taškų skaičių.

Trečiadienio vakarą belgai ir ukrainiečiai sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o Slovakija ir Rumunija viena kitai atseikėjo po įvartį.

Tokie rezultatai lėmė, jog visos keturios grupės rinktinės surinko po keturis taškus.

Keturių taškų žengti į aštuntfinalį būtų užtekę net Ukrainos futbolininkams, deja būtent Serhiy Rebrovo komanda dėl blogiausio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio užėmė paskutinę vietą ir baigė pasirodymą Vokietijoje.

Ukraina tapo pirma 4 taškus surinkusia Europos čempionato komanda, neįveikusia grupių etapo.

Trečią vietą užėmė slovakai. Rumunija ir Belgija surinko ir po lyginį taškų skaičių, ir vienodą įvarčių santykį, tačiau dėl pergalės tarpusavio mače pirmą vietą užėmė būtent rumunai. Dominico Tedesco vadovaujama Belgija liko antra.

Belgija, paskutinėmis minutėmis bandžiusi šturmuoti ukrainiečius, aštuntfinalyje susitiks su Prancūzijos futbolininkais.

Pirmą vietą užėmusi Rumunija susitiks su Nyderlandais arba Slovėnija. Slovakijos lauks Ispanijos arba Anglijos rinktinių iššūkiai.

Slovakų ir rumunų mače abu įvarčiai buvo sumušti pirmajame kėlinyje. 27-ą minutę rumunus į priekį vedė Ondrejus Duda, o po 10 min. Edwardo Iordanescu komandai rezultatą nuo 11 m žymos lygino Razvanas Marinas.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti