Trigubų dublių mašina: vėl puikus Sabonis ir ilgiausia „Kings“ pralaimėjimų serija sezone

Domantui Saboniui vėl pasižymėjo trigubu dubliu, o jo Sakramento „Kings“ namuose 121:126 nusileido Indianos „Pacers“ ekipai.

Indianos komanda spurtavo antrajame ketvirtyje, kurį laimėjo 36:26, o prieš ilgąją pertrauką susikūrė 13 taškų persvarą – 70:57. Po pertraukos Kevinas Huerteris pelnė 10 taškų iš eilės ir Sakramento komanda buvo priartėjusi iki 4 taškų, tačiau sėkmingiau kėlinuką pabaigusi „Pacers“ vėl susigrąžino dviženklį pranašumą.

Lemiame ketvirtyje, likus žaisti 2 minutes, „Kings“ atsilikimas siekė 16 taškų, tačiau įspūdinga rungtynių pabaiga leido jiems priartėti iki 3 taškų ir turėti galimybę išlyginti rezultatą.

Likus žaisti 7 sekundes De’Aarono Foxo tritaškis galėjęs išlyginti rezultatą buvo netaiklus, o kamuolį atkovojęs Malikas Monkas prametė abi baudas. Sakramento komandai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

Sabonis rungtynėse surinko 21 tašką (8/12 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų. Tai jau 12 lietuvio trigubas dublis šiame sezone. Pagal šį rodiklį jis susilygino su Nikola Jokičiumi. Taip pat, tai trečias Sabonio trigubas dublis iš eilės. Tokį pasiekimą Sakramento istorijoje iki tol buvo užfiksavę tik 2 žaidėjai – Oscaras Robertsonas ir Maurice’as Stokesas.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos fiksuoja ilgiausią karjeroje dvigubų dublių seriją. Sabonis bent du dviženklius statistikos rodiklius renka jau 24 rungtynes paeiliui. Ilgesnes dublių serijas klubo istorijoje yra fiksavęs tik tas pats Robertsonas. 1964 metais komandos legenda tai atliko 25 mačus, o 1962 metais – 29 mačus iš eilės.

Sakramento komandoje rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė Kevinas Huerteris. Snaiperis surinko 31 tašką (7/12 trit.). Keeganas Murray pridėjo 27 taškus ir 9 atkovotus kamuolius, o Foxas pelnė 24 taškus, sugriebė 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Indianos komandoje rezultatyviausiai žaidė Bennedictas Mathurinas – 25 taškai, TJ McConnellis pridėjo 20 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų. Milesas Turneris surinko 18, Jalenas Smithas – 17, o Jarace’as Walkeris – 15 taškų.

Kitas rungtynes „Kings“ krepšininkai vėl žais namuose. Sakramente svečiuosis Atlantos „Hawks“ ekipa.