Trenerio pasitikėjimo sulaukęs Mbappe atvedė PSG į pergalę Ispanijoje

Užtikrintai UEFA čempionų lygos aštntfinalio barjerą įveikė Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai, kurie ir atsakomojoje dvikovoje, rezultatu 2:1, palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

Pirmąją komandų akistatą Paryžiuje PSG buvo laimėję rezultatu 2:0.

Prieš šias rungtynes nežinia gaubė Kyliano Mbappes padėtį komandoje. Sutartį su PSG pratęsti atsisakiusio prancūzo likimą komandos vadovybė patikėjo į vyr. trenerio Luiso Enrique rankas. Treneris parodė pasitikėjimą žaidėju, o šis jį pateisino jau 15-tą minutę, mušdamas pirmąjį įvartį rungtynėse.

Mbappei tai buvo 40-tas įvartis sezone, prie kurio jis prisidėjo. Būsimas Madrido „Real“ komandos puolėjas pats mušė 33 kartus ir 7 kartus asistavo komandos draugams.

Antrajame kėlinyje tas pats Mbappe sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių kairiuoju kraštu atitrūko nuo ispanų gynėjų ir šaltakraujišku smūgiu į artimą apatinį vartų kampą galutinai uždarė serijos nugalėtojo klausimą.

89-tą mačo minutę skirtumą sušvelnino Mikelis Merino ir galutinis serijos rezultatas tapo 4:1 Paryžiaus futbolininkų naudai.

Lygiose rungtynėse PSG kamuolį kontroliavo 56 proc. laiko, tačiau į vartus daugiau smūgių atliko „Real Sociedad“ futbolininkai – 14 prieš 10. Į vartų stačiakampį abi komandos pataikė po 7 kartus, ispanai kėlė 6 kampinius, o Paržyžiaus – 4.