Su autsaideriais vėl vargęs „Žalgiris“ sugrįžo į pergalių kelią

Jurijus Kendyšas. Vilniaus „Žalgiris“ facebook nuotr.

Vladimiro Čeburino vadovaujamas Vilniaus „Žalgiris“ trečiojo A lygos rato starte sugrįžo į pergalių kelią.

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos čempionai išvykoje 2:1 pranoko Telšių „Džiugo“ futbolininkus.

Birštone rinktinių lango metu stovyklą turėjęs „Žalgiris“ į priekį išsiveržė jau 12-ą minutę, kuomet smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Jurijus Kendyšas.

Įpusėjus antrajam kėliniui vilniečiai padvigubino savo pranašumą, kai Yukiyoshi Karashimos pakabintą kamuolį galva į vartus nukreipė Mathias Oyewusi. Nigeriečiui tai buvo 8 sezono įvartis, leidęs prisivyti antrą rezultatyviausią čempionato žaidėją Eligijų Jankauską iš „Šiaulių“. Pastarasis šį sezoną pasižymėjo 9 kartus.

77-ą minutę Airesas Sousa sušvelnino „Džiugo“ atsilikimą, tačiau iškovoti taškų telšiškiams progų pritrūko.

„Žalgiriui“ tai tik trečia pergalė per pastaruosius 6 turus, po kurios jie aplenkė „Šiaulius“ ir bent jau iki šeštadienio įsitvirtino antroje lentelės vietoje.