Trečią ryto trilerį užbaigęs Džokovičius pakartojo visų laikų rekordą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Novakas Džokovičius (Scanpix nuotr.)

Novakas Džokovičius buvo per setą nuo pralaimėjimo, tačiau sugebėjo reabilituotis ir žengti į „Roland Garros“ aštuntfinalį.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį 37-erių serbas Paryžiuje 7:5, 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:0 nugalėjo italą Lorenzo Musetti.

Puspenktos valandos trukęs mačas Paryžiuje baigėsi trečią valandą ryto.

Pirmajai pasaulio raketei tai buvo 369-oji pergalė „Didžiojo kirčio“ turnyruose. Tiek pat per savo karjerą buvo iškovojęs ir rekordininku buvęs šveicaras Rogeris Federeris.

Dėl vietos ketvirtfinalyje Džokovičiaus laukia susitikimas su argentiniečiu Francisco Cerundolo (ATP-27), nugalėjusį Tommy Paulą.

Tris sykius „Roland Garros“ triumfavęs Džokovičius Prancūzijos sostinėje siekia 25-o „Didžiojo kirčio“ titulo, galinčio dar labiau sustiprinti jo rekordą.

Nuo 2010 m. kaskart bent ketvirtfinalį pasiekiantis Džokovičius Paryžiuje turi patekti bent į finalą, kad išsaugotų savo vietą pirmoje reitingo vietoje. Jeigu šį etapą pasieks ir Jannikas Sinneris, italas taps 29-u tenisininku istorijoje, pasiekusiu reitingo viršūnę.

Aštuntfinalį vakar taip pat pasiekė potencialus Džokovičiaus ketvirtfinalio varžovas Casperas Ruudas, Holgeris Rune, Alexanderis Zverevas, Daniilas Medvedevas, Felixas Auger-Aliassime’as bei Grigoras Dimitrovas.

Pasidalinti