Traumos padarinių nebejaučiantis Bendžius tikisi rimto vaidmens rinktinėje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Eimantas Bendžius. Stop kadras

Pasaulio pirmenybėse praėjusią vasarą Lietuvos krepšininkai 110:104 patiesė JAV rinktinę, tačiau ši pergalė turėjo savo kainą. Eimantui Bendžiui tai buvo ne tik paskutinės rungtynės čempionate – dėl patirto menisko sužalojimo snaiperis ir šiame sezone nei karto nežengė ant parketo.

Su jaunaisiais šalies krepšininkais Bendžius rezervinėje rinktinėje treneriams įrodyti turėjo ne savo talentą, o kad yra pasirengęs vėl žaisti.

Trys mačai prieš nestiprią Libano komandą atsakė į svarbiausią klausimą. Bendžius nebejaučia traumos padarinių ir yra pilnai pasirengęs grįžti ant parketo.

Kartu su Ąžuolu Tubeliu į antrą pasirengimo etapą iškviestas Bendžius Palangoje susirinkusiems žurnalistams kalbėjo apie savo savijautą bei išreiškė lūkestį dėl savo vaidmens komandoje.

„Įsivažiavome su rezervine rinktine. Treneris pamatė, ar esu pasveikęs, pasiruošęs. Daviau kažkokius atsakymus ir buvau pakviestas į pagrindinę rinktinę. Bet kokios rungtynės yra geriau nei treniruotės. Ir sau gavau atsakymą, kad esu pilnai pasveikęs. Jokių traumos padarinių nėra.

Prieš rezervinę rinktinę nežinojau, ko tikėtis. Buvau ilgai nežaidęs. Daug klaustukų buvo ties mano pavarde. Kaip atrodysiu, kaip po traumos jausiuosi.

Smagu buvo pamatyti seniai nematytus žaidėjus, kurie žaidžia LKL. Smagu buvo sutikti ir naujus veidus, tokius kaip Petraitis.“

– Ar paties vaidmuo galėtų būti kaip pasaulio čempionate?

– Tikiuosi. Būtų labai gerai.

– Kokį įspūdi palieka Ąžuolas Tubelis?

– Gerą. Jis ir anksčiau prisijungdavo prie pagrindinės rinktinės. Matosi, kad patobulėjęs. Tie fiziškai, tie patirties įgavęs. Tą rodo ir rezultatai – lygos MVP.

– Kokį įspūdį paliko LKL finalo serija?

– Kad bus 3-1 niekas negalvojo. Neteko nei karto stebėti gyvai, nes mes patys žaisdavome tuo metu. Teko tik apžvalgas rungtynių matyti.

–Paties kontrakto situacija yra aiški? Tęsi karjerą „Sassari“ komandoje?

– Turiu kontraktą, bet nežinai, kas gali pasikeisti. Vasarą gali sulaukti laiško, kad nebereikia tavęs. Niekada negali žinoti. Mes trenerį pakeitėme. Kalbėjau su juo, sakė, kad atitinku jo krepšinio filosofiją, tad viskas yra gerai.

Pasidalinti