„TransInvest“ Europoje debiutavo pralaimėdami Čekijos komandai

FK Mlada Boleslav X nuotr.

Vilniaus rajono „TransInvest“ pralaimėjimu Čekijoje debiutavo Europos turnyruose.

Lietuvos taurės laimėtojai savo kovas UEFA Konferencijų lygoje pradėjo nuo atrojo etapo. Pirmąsias rungtynes išvykoje žaidusią „TransInvest“ 2:0 įveikė „Mlada Boleslav“ futbolininkai.

Abu įvarčius aikštės šeimininkai pelnė pirmajame kėlinyje. Sužaidus 27 minutes visai nepavojingoje situacijoje grubiai suklydo ir varžovams įvartį padovanojo Lietuvos komandos vartininkas Stefanas Čupičius. Įvarčiu į tuščius vartus pasižymėjo Tomašas Ladra.

Sužaidus dar 11 minučių vienas prieš vartininką iššoko Vasilis Kušej ir padvigubino savo komandos pranašumą.

Vilniaus rajono komanda turėjo nuostabią progą sušvelninti atsilikimą. Paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę įspūdingą reidą per daugiau nei pusę aikštės atliko Guilherme Carvalho. Nuo gynėjų atitrūkęs futbolininkas apėjo ir varžovų vartininką, tačiau smūgiavo netiksliai.

„Mlada Boleslav“ komandos žaidėjai atliko net 26 smūgius link vartų, o „TransInvest“ – 6. Šeimininkai kėlė 12 kampinių, Lietuvos komanda – 1.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 1 dieną LFF stadione. Susitikimo pradžia – 19 val.