Totalus dominavimas: Haalando 5 įvarčiai išvedė „Manchester City“ į FA taurės ketvirtfinalį

Erlingo Haalando ir Kevino De Bruynes duetas spindėjo ryškiausiomis spalvomis, o „Manchester City“ net 6:2 išvykoje sutriuškino Lutono komandą FA taurės aštuntfinalyje.

Sausio pabaigoje po beveik dviejų mėnesių be futbolo į aikštę grįžęs Haalandas pelnė net 5 įvarčius, iš kurių keturiems jam asistavo De Bruyne, kurį pastaruoju metu taip pat stabdo traumos.

Norvegas jau pirmame mačo kėlinyje užfiksavo hat-tricką, visus įvarčius mušdamas po komandos draugo iš Belgijos perdavimų. Tačiau šeimininkai nepasidavė ir Jordano Clarko dublis 45 ir 52 minutėmis grąžino intrigą rungtynėse.

Į tai per 6 minutes dviems įvarčiais atsakė Haalandas ir išsprendė rungtynių nugalėtojo klausimą. Mančesterio komandos triuškinančią pergalę įtvirtino šeštą įvartį pelnęs Mateo Kovačičius.

Pepas Guardiola po mačo negailėjo gražių žodžių savo lyderių duetui.

„Erlingui reikia komandos draugo, kuris mato aikštę, turi kokybės ir yra dosnus. Kevinas yra mažiausiai savanaudiškas atakuojantis žaidėjas. Jam reikalingas Erlingo judėjimas. Kiekvienas perdavimas buvo puikus, kaip ir kiekvienas užbaigimas buvo puikus. Mes galėjome mušti ir daugiau – 2-3 kartus buvome išėję 1 prieš 1 su varžovų vartininku.

Erlingas du mėnesius buvo sustabdytas. Jis negalėjo paeiti, negalėjo daryti nieko. Sunku yra atgauti ritmą, kai prarandi 2 mėnesius. Kiekviename mače jis yra vis geresnis, kaip ir Kevinas. Žingsnis po žingsnio, jie grįžta.“

Mančesterio komandos pergalę apkartino Jacko Grealisho trauma. Anglijos rinktinės žaidėjas dėl kirkšnies skausmų aikštę paliko pirmame kėlinyje.

Sekmadienį Manchesteryje – derbis. Čempionų titulą ginantys Guardiolos auklėtiniai „Premier“ lygoje priims „Manchester United“ ekipą.