Toliau neklumpa: „Tottenham“ Anglijoje įsirašė dar 3 taškus

Tottenham futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Agne Postecoglou vadovaujama „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje įsirašė dar vieną pergalę.

Šeštadienio vakarą čempionato lyderiai išvykoje 2:1 palaužė ir „Crystal Palace“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje komandoms daug pavojingų progų susikurti nepavyko. Antrajame kėlinyje galiausiai tylą nutraukė Jameso Wardo smūgis į savo vartus 53-ią min. Dar po 13 min. svečių persvarą ir pergalę įtvirtino Heung-Min Sonas, nors per pridėtą laiką „Crystal Palace“ ir pavyko pelnyti paguodos įvartį.

Iš pastarųjų 7 čempionato rungtynių išvykoje „Tottenham“ laimėjo 5 ir 2 kartus sužaidė lygiosiomis.

Postecoglou yra pirmasis „Premier“ lygos treneris nuo 1949 m., nepralaimėjęs nė vienerių iš pirmųjų 6 išvykos rungtynių.

Po penktadienio rungtynių „Tottenham“ su 26 taškais užima pirmą vietą, iš kurios jųpo 10 turo negali išstumti niekas.