Tobuli keitimai lėmė „Barcos“ pergalę prieš PSG, „Atletico“ nugalėjo „Borussia“

Raphinha (Scanpix nuotr.)

Xavi vadovaujama „Barcelona“ ekipa žengė solidų žingsnelį link Čempionų lygos pusfinalio.

Trečiadienio vakarą katalonai „Parc des Princes“ stadione Paryžiuje 3:2 nugalėjo vietos PSG futbolininkus.

Komandos pirmąjį ketvirtfinalio mačą pradėjo labai aktyviai, tačiau pirmasis įvartis krito besibaigiant pirmajam kėliniui, kai 37-ą minutę pasižymėjo Raphinha.

Nors pertrauką Xavi komanda pasitiko pirmaudama, vos jai spėjus pasibaigti „Barca“ ne tik prarado pranašumą, bet ir atsidūrė įvarčio deficite. Du greitus įvarčius sumušė gražuolį į Marco Andre Ter Stegeno vartus pasiuntęs Ousmane Dembele ir Vitinha.

Aktyvus futbolas tęsėsi, o gelbėti „Barca“ kailį ėmėsi po keitimų aikštėje pasirodę futbolininkai. 62-ą min. dublį atlikusiam Raphinha fantastišką perdavimą išrašė prieš minutę į aikštę žengęs Pedri, o 77-ąją pirmuoju prisilietimu prie kamuolio po kampinio pasižymėjo Andreasas Christenseas.

Per likusį laiką PSG mėgino lyginti rezultatą, kelias pusproges turėjo iš pačios „Barcos“ persikėlęs Dembele, tačiau katalonams pavyko išsaugoti pranašumą ir iškovoti pergalę.

Atsakomosios komandų rungtynės Barselonoje vyks po šešių dienų, balandžio 16-ąją.

„Barcelona“ ir PSG komandų susitikimai Čempionų lygoje dažniausiai būna itin rezultatyvūs. Dar prieš šį mačą per 12 tarpusavio rungtynių buvo fiksuojamas 3,7 įvarčio vidurkis.

Dublį trečiadienį atlikusiam Raphinha tai buvo pirmieji tikslūs smūgiai Čempionų lygoje atstovaujant „Barcelona“ klubui. Paskutinį sykį pirmuosius savo turnyro įvarčius ketvirtfinalyje „Barcai“ 2008 m. pelnė Yaya Toure.

Prie puikaus Ispanijos komandos pasirodymų trečiadienį prisidėjo ir Diego Simeone vadovaujama Madrido „Atletico“ ekipa, 2:1 nugalėjusi Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Į priekį šeimininkų teisėmis žaidusi „Atletico“ ekipa veržėsi jau 4-ą minutę, kai įvartį pelnė argentinietis Rodrigo de Paulis, o 32-ąją pranašumą dvigubino brazilas Samuelis Lino.

Sunkiai progas besikūrusiai „Atletico“ sušvelninti rezultatą pavyko tik besibaigiant rungtynėms, kai 81-ą minutę pasižymėjo buvęs „West Ham“ komandos puolėjas Sebastianas Halleras.

Atsakomasis Ispanijos ir Vokietijos komandų mūšis taip pat vyks artėjantį antradienį.