Titulas slysta: „Arsenal“ nepajėgė iškovoti pergalės prieš „West Ham United“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Mikelis Arteta. Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ komandos pranašumas prieš artimiausią persekiotoją „Manchester City“ Anglijos čempionate dar labiau ištirpo. Mikelio Artetos auklėtiniai išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su „West Ham United“ komanda.

„Arsenal“ sužaidė 31 rungtynes ir dabar turi 74 taškus. „Manchester City“ atsilieka keturiais taškai, tačiau yra rungtynėmis sužaidęs mažiau ir dar susitiks su pačiu „Arsenal“ klubu.

„Arsenal“ komandai akistata su „West Ham United“ nieko blogo nežadėjo. Jau septintą rungtynių minutę po gražios kombinacijos šalia varžovų baudos aikštelės puikiu Beno White‘o perdavimu sėkmingai pasinaudojo Gabrielis Jesusas. 

Dešimtą rungtynių minutę po Martino Odegaardo įvarčio svečiai rezultatą padvigubino.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį į „Arsenal“ komandos vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Saidas Benrahma.

Vos tik prasidėjo antra rungtynių dalis 11 metrų baudinys buvo skirtas ir į „West Ham United“ komandos vartus, tačiau Bukayo Saka smūgis skriejo pro šalį.

Po kelių minučių aikštės šeimininkai išlygino rezultatą. Antrą įvartį pelnė Jarrodas Bowenas. Per likusias 35 minutes nei vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio.

„West Ham United“ kovoja dėl išlikimo ir su 31 tašku užima 15 vietą.

Pasidalinti