Titulą ginantis Alcarazas žengė į Vimbldono finalą

Trečią vietą ATP reitinge užimantis Ispanijos tenisininkas Carlosas Alcarazas pasiekė įtikinamą pergalę Vimbldono pusfinalyje.

Praėjusių metų turnyro nugalėtojas pusfinalyje 6:7, 6:3, 6:4, 6:4 susitvarkė su Danilu Medvedevu (ATP-5).

Dėl čempiono titulo 21-erių ispanas varžysis su Novako Džkovičiaus ir Lorenzo Musetti dvikovos nugalėtoju.

Jei į finalą žengtų serbas, tuomet teniso aistruoliai išvystų praėjusių metų lemiamos dvikovos pakartojimą. Tuomet Alcarazas įrodė savo pranašumą 1:6, 7:6, 6:1, 3:6, 6:4.

Nuo susitikimo pradžios užvirė itin atkakli kova ir jau pirmajame sete prireikė pratęsimo. Jame užtikrintai triumfavo Medvedevas, leidęs ispanui laimėti vos vieną tašką.

Antrajame sete lemtingu tapo ketvirtas geimas, kuomet Alcarazas laimėjo priešininko padavimų seriją. Panaši situacija susiklostė ir trečiajame. Šį kartą Medvedevas neapgynė savo padavimų rezultatui esant 1:1.

Ketvirtajame sete Alcarazas laimėjo jau pirmąją Medvedevo padavimų serija, tačiau pastarasis iš karto atsakė tuo pačiu. Vis tik Medvedevas neišsaugojo savo padavimų rezultatui esant 3:3 ir krito iš kovos dėl titulo.

Finale Alcarazas kovos dėl ketvirtojo „Didžiojo kirčio“ titulo karjeroje ir dėl antrojo tokio titulo šiemet. Ispanas vasaros pradžioje triumfavo „Roland Garros“ turnyre Prancūzijoje.

Žengęs į finalą Alcarazas jau užsitikrino solidų 1,4 milijono Didžiosios Britanijos svarų čekį. Jei pavyktų laimėti ir kitą mačą, tuomet jo sąskaitą papildytų 2,7 milijono.