Tinklalaidės su LeBronu nebevesiantis Redickas ketina suburti čempionišką komandą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
JJ Redickas (Los Angeles Lakers X nuotr.)

JJ Redickas teigia, kad vyriausiojo trenerio pareigos Los Andželo „Lakers“ ekipoje užkirs jam kelią toliau kurti tinklalaidę su LeBronu Jamesu. Tačiau buvęs NBA žaidėjas tikisi, jog kartu jie galės sukurti dar daugiau turinio sezono metu, kovodami dėl čempionų titulo.

„Lakers“ naująjį komandos strategą oficialiai pristatė pirmadienį, Redickui švenčiant savo 40-ąjį gimtadienį.

Spaudos konferencijoje Redickas juokaudamas kalbėjo apie savo, kaip trenerio, patirtį

„Niekada nesu treniravęs NBA lygoje. Nežinau, ar jūs apie tai esate girdėję.“

Iki šiol naujasis „Lakers“ komandos treneris yra dirbęs tik savo sūnų jaunimo komandose, tačiau patirties trūkumą Redickas bandys nusverti krepšinio žiniomis, charizma bei patyrusiu trenerių štabu.

„Šis procesas, švelniai tariant, buvo neįtikėtinas, – teigė Redickas. – Aš rimtai prisiimu šią atsakomybę. „Lakers“ ekipa turi vienus iš aistringiausių gerbėjų visame pasaulyje, kurie tikisi čempionų titulo, todėl mano darbas yra suburti čempionišką komandą.“

Redickas, kaip žaidėjas, NBA praleido 15 sezonų, per kuriuos atstovavo šešioms komandoms. Rungtyniaudamas Djuko universitete, jis tapo visų laikų rezultatyviausiu universiteto komandos krepšininku.

Po karjeros pabaigos 2021 metais Redickas pasuko į žiniasklaidos sritį, pradėjo kurti tinklalaidę „Mind the Game“ kartu su LeBronu Jamesu. Nuo kovo mėnesio startavusio podcasto gerbėjai turėtų nusiminti – projektas baigtas.

„Kol kas, ir tikiuosi, kad tai trūks labai, labai ilgai, manęs nematysite turinio kūrimo erdvėje. Tad nebus ir podcasto. Šiam laikui su tuo yra viskas baigta.“

Kad nori būti NBA komandos treneriu, Redickas suprato praėjusiais metais, kai sudalyvavo interviu dėl darbo Toronte. Nuo to laiko jis kalbėjosi su geriausiais krepšinio specialistais ir gilinosi į trenerio darbo subtilybes.

Pasidalinti