„Timberwolves“ atkrintamųjų starte užgesino „Suns“

Anthony Edwardsas (Timberwolves nuotr.)

Šeštadienio vakarą prasidėjusias NBA atkrintamąsias pergale atidarė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkai.

Anthony Edwardso vedama Minesotos ekipa namuose 120:95 nepasigailėjo Finikso „Suns“ žvaigždžių.

Tai buvo pirmosios serijos iki keturių pergalių rungtynės. Antrasis mačas naktį iš antradienio į trečiadienį taip pat vyks Minesotoje, o vėliau dvejoms rungtynėms komandos kelsis į Finiksą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po atkarpos 5:0 „Suns“ krepšininkams dar buvo pavykę sugrąžinti šiokią tokią intrigą (92:77) po dviženkliais skirtumais pralaimėtų antrojo ir trečiojo kėlinių, tačiau tuomet „Timberwolves“ spurtavo 13:3, įgijo 25 taškų pranašumą (105:80) ir jį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Edwardsas, surinkęs 33 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir išdalijęs 6 rezultatyvius perdavimus. 18 iš 33 taškų JAV rinktinei olimpiadoje atstovausiantis gynėjas pelnė trečiajame kėlinyje.

Jam geriausiai talkino 19 taškų ir 7 atkovotus kamuolius surinkęs Karlas-Anthony Townsas, kitas centras Rudy Gobert’as pelnė 14 taškų ir atkovojo net 16 kamuolių.

„Suns“ komandą į priekį vedė Kevinas Durantas, pelnęs 31 tašką ir atkovojęs 7 kamuolius. 18 taškų pridėjo Devinas Bookeris, 15 – Bradley Bealas.

„Timberwolves“ paskutinį kartą NBA atkrintamųjų pirmąjį etapą įveikė prieš 20 metų.