Tragiškai iš toli atakavusios 19-metės PČ ketvirtfinalyje nepasipriešino ispanėms

Ispanija - Lietuva (FIBA nuotr.)

Lietuvos 19-mečių merginų rinktinei nepavyko sukurti sensacijos ir prasibrauti į pasaulio čempionato pusfinalį.

Penktadienį Viliaus Stanišausko auklėtinės ketvirtfinalyje 49:67 neturėjo šansų prieš Ispanijos rinktinę.

Per pirmąjį kėlinį lietuvės sugebėjo sukrapštyti vos 7 taškus, o po trijų ketvirčių atsilikinėjo 18 taškų skirtumu. Ketvirtą kėlinį lietuvės pradėjo spurtu 12:4, tačiau ispanės pamažu atstatė turėtą pranašumą ir šventė įtikinamą pergalę.

Lietuvėms ketvirtfinalyje tragiškai nekrito tolimi metimai – pirmą jų mūsiškės pataikė 33 minutę 15 (!) bandymu. Iš viso 3 taškų zoną lietuvės atakavo 11 proc. tikslumu – 2 iš 19.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 18 taškų įmetusi Iyana Martin Carrion, taip pat atlikusi 5 rezultatyvius perdavimus, perėmusi 2 kamuolius ir surinkusi 21 naudingumo balą. Vidurio puolėja Awa Fam pridėjo 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Lietuves į priekį vedė 14 taškų pelniusi Gerda Raulušaitytė, Justė Jocytė pridėjo 11.

Lietuvos merginų rinktinė PČ ketvirtfinalyje žaidė trečią kartą istorijoje, tačiau ir šįkart neprasibrovė tarp 4 stipriausių planetos komandų.