Thompsono karjeros rungtynėse – nušluota „Virtus“ ir nutraukta septynių pralaimėjimų serija

Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“ jau iki pertraukos išsprendė reikalus rungtynėse su Bolonijos „Virtus“ ir išrašė šiems triuškinantį pralaimėjimą – 99:75

Tai buvo pirmoji Turkijos komandos pergalė po septynių pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje. Bolonijos krepšininkai patyrė antrą skaudų pralaimėjimą šią savaitę. Juos trečiadienį 95:78 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“.

Per pirmą rungtynių ketvirtį Italijos komanda suklydo net 7 kartus, o tuo pasinaudoję aiškštės šeimininkai suvertė 12 taškų ir kėlinuką laimėjo dviženkliu skirtumu – 26:15.

Stambulo krepšininkai nestabdė ir antrojo kevirčio pradžioje, po Rodrigue Beaubois tritaškio, skirtumas pasiekė jau 19 taškų – 36:17. Nors „Virtus“ ekipai pavyko išlyginti žaidimą, tačiau priartėti prie tik kartą per du kėlinukus suklydusių varžovų nesugebėjo. Komandos išėjo ilsėtis „Anadolu Efes“ pirmaujant rekordiniu pranašumu – 50:29.

Po pertraukos aikštėje vyko lygus žaidimas. Abi komandos prastai atakavo iš toli, o rungtynės ypač nesiklostė Stambulo ekipos lyderiui Larkinui. Per pirmus 3 ketvirčius žaidėjas pataikė 2 metimus iš 11 ir surinkęs 1 naudingumo balą.

Achille Polonara pelnė gražius taškus greitoje atakoje ir „Virtus“ sumažino atilikimą iki 18 taškų. Tai viskas, ką italams pavyko nuveikti, o prieš paskutinį kėlinuką rezultatas buvo 73:54.

Anadolu Efes SK X nuotr.

Lemiamas ketvirtis intrigos neatnešė, Italijos komanda nuleido rankas ir buvo sutriuškinta.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė rezultatyviausias karjeros rungtynės sužaidęs Dariusas Thompsonas, surinkęs 26 taškus ir pataikęs visus 4 tolimus metimus. Puikias rungtynes žaidė ir Elijah Bryantas, įmetęs 21 tašką

Tyrique Jonesas žasižymėjo dvigubu dubliu – 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Naudingiausias Eurolygos krepšininkas, iki šių rungtynių 21,6 naudingumo balo vidurkį turėjęs Larkinas, rungtynes baigė pelnęs 11 taškų ir surinkęs 7 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Thompsonas 26 (6/8 dvit., 4/4 trit., 5 per. kam., 31 naud.), Bryantas 21 (5/6 dvit., 2/3 trit.), Larkinas 11 (3/8 dvit., 0/4 trit.), Jonesas 10 (10 atk. kam.), Derekas Willisas 9, Rodrigue Beaubois 9.

„Virtus“: Ilfe Lundbergas 14 (2/7 trit.), Jordanas Mickey 12 (2/3 trit.), Marco Belinelli 10 (2/7 trit.), Isaia Cordinier 9 (6 atk. kam.).