Tėvų pėdomis: jaunimo pirmenybėse spindėjo Titas Lavrinovičius

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Titas Lavrinovičius. MKL facebook nuotr.

Artėja metas, kai legendinius Lietuvos krepšininkus brolius dvynius Darjušą ir Kšištofą Lavrinovičius krepšinio aikštelėse gali pakeisti jų atžalos.

Kad tokius šansus turi Kšištofo sūnus Danielis žinoma buvo ir anksčiau. Tačiau gerą progresą demonstruoja ir Darjušo sūnus Titas, kuriam nors dar tik 18 metų, jis jau yra vienodo ūgio su tėvu.

Tito Lavrinovičiaus vedama Vilniaus krepšinio mokyklos komanda 18 metų Lietuvos moksleivių krepšinio lygos finalinio ketverto varžybose iškovojo trečią vietą.

Lavrinovičiaus pasirodymas maloniai nustebino Lietuvos iki 18 metų rinktinės vyriausiąjį trenerį Tomą Purlį.

„Nustebino Darjušo sūnus Titas. Rungtynėse dėl trečios vietos pelnė 36 taškus ir surinko 43 naudingumo balų. 210 centimetrų ūgio žaidėjas ir dar tikiu, kad augs. Kairiarankis. Fiziškai dar labai silpnas, bet tai nėra didelė bėda. Tikiu, kad Lietuvos iki 20 metų rinktinėje jis galėtų žaisti. Būtų dar paaugęs. Darjušas daug dirba su juo. Jis galbūt labiausiai buvo nustebinęs jaunuolis šiame turnyre, – finalo ketverto varžybas stebėjęs treneris Purlys dalijosi įspūdžiais apie Titą Lavrinovičių.

– Manau, kad jo ateitis yra šviesi. Aišku pažiūrėjau šių metų jo statistiką, vienose rungtynėse 20 taškų, 16, kitose 2 taškai. Dėl trečios vietos rungtynėse 36 taškai, pusfinalyje naudingumas buvo gal -2. Bet sakau, tikrai geras ir perspektyvus jaunuolis. Parodo, kad mes dar tų aukštų žmonių turėsim, tikrai.“

Broliai Lavrinovičiai su vaikais Titu ir Danieliumi.

Įspūdingą pasirodymą Titas surengė U18 vaikinų krepšinio čempionato rungtynėse dėl trečios vietos. Aukštaūgis realizavo net 16 dvitaškių iš 20 (80 proc.) ir viso pelnė 36 taškus, sugriebė 13 kamuolių bei surinko net 43 naudingumo balus.

Jo atstovaujama Vilniaus KM 99:90 įveikė bendraamžius iš V. Knašiaus KM.

Turnyro finale susitiko dvi Kauno komandos. Tornado KM „Metga“ 83:75 laimėjo prieš Kauno KM „Žalgirį“.

18-metis Titas Lavrinovičius pirmenybėse sužaidė 25 mačus ir vidutiniškai rinko po 11,2 taško, 6,8 atkovoto kamuolio ir 15,2 naudingumo balų.

Pasidalinti