Ten Hago išganymas? Derbį laimėjusiai „Man United“ – FA taurė ir vieta Europos lygoje

Manchester United (Scanpix nuotr.)

Eriko Ten Hago vadovaujama „Manchester United“ komanda triumfavo Mančesterio derbyje, iškovojo FA taurę bei užsitikrino vietą Europos lygoje.

Šeštadienio vakarą „Man United“ futbolininkai FA taurės finale Pepo Guardiolos vadovaujamą „Manchester City“ komandą patiesė 2:1.

Abu savo įvarčius nugalėtojai pelnė antroje pirmo kėlinio pusėje. 30-ą min. varžovų dovanėlės sulaukė ir kamuolį į tuščius vartus siuntęs „Man United“ talentas iš Argentinos Alejandro Garnacho, o 39-ą min. po Bruno Fernandeso perdavimo pasižymėjo kitas Ten Hago jaunuolis Kobbie Mainoo, šią savaitę atsidūręs išplėstiniame Garetho Southgate’o Anglijos rinktinės kandidatų sąraše į Europos čempionatą Vokietijoje.

Intriga atgijo besibaiginėjant rungtynėms, kuomet rezultatą 87-ą min. švelnino po keitimo aikštėje pasirodęs ir „Man City“ puolimą gaivinęs Jeremy Doku.

Visgi per likusį laiką „Man City“ pasižymėti nepavyko ir FA taurės nugalėtojais tapo „raudonieji velniai“.

Triumfas FA taurėje „Man United“ automatiškai garantavo vietą Europos lygoje. Be jos po Ten Hago komandos triumfo liko Londono „Chelsea“ ekipa.

„Manchester United“ FA taurės nugalėtoja tapo 13-ą kartą istorijoje ir taip prisivijo rekordininkę „Arsenal“, turinčią 14-a šių trofėjų.

Prieš rungtynes „The Guardian“ skelbė, jog net ir pergalės atveju šis mačas Ten Hagui taps paskutiniu „Man United“ gretose. Ar triumfas ir vieta Europos lygoje taps olando išganymu, turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Tikrai paskutinį mačą Mančesteryje sužaidė Prancūzijos rinktinės gynėjas Raphaelis Varane’as. Tikėtina, kad vasarą „Man United“ apsivalymas ties prancūzo išvykimu nesibaigs.