Teisėjų darbu pasibaisėjęs Pacevičius: „Nėra jokio pozityvo“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Nedas Pacevičius (BNS Foto nuotr.)

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio rungtynėse susitiko Vilniaus „Ryto“ ir Vilniaus „Wolves“ komandos. Penktosiose serijos rungtynėse 92:86 pergalę šventė „Rytas“. Seriją iki 3 pergalių „Rytas“ laimėjo 3-2.

„Rytas“ iniciatyvą į savo rankas perėmė 3 kėlinyje, kai pavyko susikrauti dviženklį pranašumą dar prieš 4 kėlinį (75:64). „Wolves“ grįžo į kovą 4 kėlinyje, tačiau pabaigą sėkmingiau sužaidę namų šeimininkai pasiekė pergalę ir laimėjo seriją. Finale „Rytas“ susitiks su Kauno „Žalgirio“ krepšininkais.

„Pirmiausiai sveikinam „Rytą“ patekus į LKL finalą. Noriu padėkoti savo žaidėjam, kad kovėmės iki galo, atidavėme visas savo jėgas. Skaudus pralaimėjimas, bet negalim nuleisti galvų, sezonas dar tęsiasi. Visi aplinkui džiaugiasi, atmosfera, arena, varžybomis, bet man keista, kaip lyga negali atsiųsti į tokias rungtynes geriausių teisėjų,“ – po rungtynių pasipiktinęs kalbėjo Nedas Pacevičius.

– Pirmajame kėlinyje gerai sekėsi kovoti kamuolius, gintis, bet labai nekrito metimai. Kokios to priežastys?

– Daugumą metimų metėm taip, kaip norėjom mesti. „Rytas“ pataikė, mes ne. Tokių dalykų krepšinyje nesukontroliuosi ir pretenzijų komandai aš neturiu.

– Kokie momentai labiausiai užstrigo kalbant apie teisėjų darbą?

– Nenoriu komentuoti. Peržiūrėsite įrašą ir pamatysite, kurie teisėjai neatėjo į rungtynes.

– Kuriose vietose labiausiai pasijautė Jeffery Tayloro netektis?

– Mūsų visa rotacija keitėsi. Šiandien praradome dar vieną žaidėją, kurio nebeišvysime iki sezono pabaigos. Labiausiai jo mums trūko stabdant Fosterį ir puolime.

– Laukia serija su „Lietkabieliu“. Užteks motyvacijos žaidžiant dėl 3 vietos?

– Man tai karjeroje pirmi finalai, pusfinaliai. Nežinau kaip kiti treneriai atsakydavo, nežinau ir aš. Nežinom, kas kitą sezoną žais Europos taurėje. Skaudu, bet esame profesionalai ir privalome darbą atlikti iki galo.

– Esate jaunas treneris, kaip ir klubas. Ar įmanoma įžvelgti pozityvo, nepaisant pralaimėjimo?

– Pozityvo jokio nėra. Taip, paaugome kaip klubas, kaip treneriai, tikiuosi, ir žaidėjai, bet kadangi pralaimėjome, tai pozityvo neįmanoma įžvelgti.

– Ar Taylorą šį sezoną dar išvysime?

– Tikiuosi.

– O kodėl jis negali žaisti?

– Kodėl negali – mūsų sprendimas, o traumos netikslinsiu.

Pasidalinti