Tatumo ir Dončičiaus akistatoje – „Celtics“ triumfas

Jaysonas Tatumas ir Luka Dončičius (Getty Images via AFP-SCANPIX nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) susidūrė du žaidėjai, pretenduojantys į reguliariojo sezono MVP.

Jaysonas Tatumas ir Bostono „Celtics“ (14-4) namuose 125:112 nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (9-8) su Luka Dončičiumi.

Tatumas per 37 minutes pasižymėjo 37 taškais (9/17 dvit., 2/7 trit., 13/15 baudų), 13 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyviais perdavimais.

„Celtics“ vedlys šį sezoną fiksuoja 30,6 taško, 7,9 atkovoto kamuolio ir 4,7 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. Tai leidžia Bostono ekipai didžiuotis geriausiu pergalių ir pralaimėjimų balansu visoje lygoje.

Dončičius per 39,5 minutės surinko 42 taškus (14/20 dvit., 3/8 trit., 5/9 baudų), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 8 kamuolius.

Slovėnas jau trečią kartą šį sezoną surinko bent 40 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Dončičius per vid. 36,5 minutės renka po 34 taškus, 8,1 rezultatyvaus perdavimo ir 9 atkovotus kamuolius.

„Mavericks“ iš 4 pastarųjų rungtynių laimėjo 1 kartą ir Vakarų konferencijoje nusirito į 10 vietą.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 37 (13 atk. kam.), Jaylenas Brownas 31, Alas Horfordas 14, Malcolmas Brogdonas ir Marcusas Smartas po 13.
„Mavericks“: Luka Dončičius 42 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Christianas Woodas 26 (12 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 15.