Taškų nepelniusio Valančiūno komanda patyrė sutriuškinimą

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda NBA priešsezoninėse rungtynėse lieka be pergalių.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Willie Greeno auklėtiniai net 87:120 buvo sutriuškinti Hiustono „Rockets“ krepšininkų.

Prastas rungtynes asmeniškai turėjo ir pats Valančiūnas – per 24 minutes nepelnė nė taško, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ pralaimėjo visus keturis kėlinius, o „Rockets“ pranašumas ketvirtajame kėlinyje buvo pasiekęs ir 36 taškus.

Naujojo Orleano komandos gretose rezultatyviausias buvo 17 taškų pelnęs CJ McCollumas, Dysonas Danielsas ir Jordanas Hawkinsas pridėjo po 13.

Zionas Williamsonas surinko vos 4 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Jabari Smithas, taip pat atkovojęs 9 kamuolius. Po 12 taįkų pridėjo Amenas Thompsonas, Alperenas Sengunas ir Jalenas Greenas.