Taškų lenktynėse Belgrade – Baldwino sugrįžimas ir „Maccabi“ pergalė prieš „Bayern“

Maccabi Tel Aviv BC twitter nuotr.

Belgrade savo namų rungtynes Eurolygoje žaidžianti Tel Avivo „Maccabi“ 93:90 įveikė Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Prieš rungtynes „Maccabi“ turėjo 3 pergales po 5 rungtynių, o „Bayern“ buvo iškovoję 2 pergales iš 6 galimų.

Izraelio komanda į priekį išsiveržė 2 kėlinuko antroje pusėje ir išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos.

Bonzie Colsonas nugalėtojams įmetė 19 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus. Lorenzo Brownas pridėjo 13 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus. Jasielis Rivero surinko 12 taškų.

Pirmąsias rungtynes Eurolygoje žaidė po traumos grįžęs Wade’as Baldwinas. Amerikietis per 25 minutes surinko 12 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydos net 6 kartus.

„Bayern“ gretose reuzltatyviausią karjeros mačą Eurolygoje sužaidė Serge Ibaka. Jis pelnė 16 taškų (7/7 dvit.).

Rezultatyviausiai komandoje žaidė Carsenas Edwardsas – 17 taškų (4/5 dvit., 3/8 trit.). Leandro Bolmaro pridėjo 12, Devinas Bookeris – 11 taškų.

„Maccabi“ komandos kitą savaitę laukia dvikovos su „Olympiacos“ ir „Fenerbahce“ ekipomis. „Bayern“ namuose priims „Partizan“ ir Kaune susigrums su „Žalgiriu“.