Tarpsezonio perėjimas: Hezonja užsivilks „Barcos“ marškinėlius

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Mario Hezonja (Scanpix nuotr.)

Trečiadienį su Madrido „Real“ Ispanijos čempionų titulą laimėjęs Mario Hezonja pasirinko amžinųjų karališkojo klubo priešininkų gretas.

Ispanų spauda trimituoja, kad kroatas, kuris šiame sezone Eurolygoje buvo rezultatyviausias „Real“ žaidėjas, sukirto rankomis su „Barcelona“.

Anot skirtingų šaltinių, katalonai įteikė ilgalaikę, 4 arba 5 metų sutartį, o Hezonja uždirbs daugmaž po 3 milijonus eurų „į rankas“ per sezoną ir bus vienas geriausiai apmokamų krepšininkų Europoje.

Skelbiama, kad Madrido klubo pasiūlymas visiškai neįtikino kroato. Tiesa, „Real“ dar turi galimybę pasinaudoti išlyga ir išlaikyti krepšininką, pateikdami ne mažesnį pasiūlymą nei „Barcelona“. Kaip pranešama, visi ankstesni Madrido klubo pasiūlymai buvo gerokai mažesni, tad neabejojama, kad „Real“ nepasinaudos šia galimybe.

Tai neabejotinai bus vienas karščiausių šios vasaros perėjimų, pagal komandų tarpusavio priešiškumo lygį, prilygstantis pernykščiam Kosto Slouko stovyklų pakeitimui Graikijoje.

Prieš 2 metus į Madridą persikėlęs Hezonja šiame sezone Eurolygoje rinko po 13,5 taško, 4,6 atkovoto kamuolio ir 13,3 naudingumo balų. Iš toli jis atakavo 43,1 proc. taiklumu.

Jis naujoje komandoje užims vietą, atsiradusią į Belgrado „Crvena Zvezda“ išvykus Nikola Kaliničiui.

Kroatas 2015-2020 metais rungtyniavo NBA, į kurią išvyko būtent iš „Barcos“, tad šį perėjimą galima laikyti sugrįžimu namo.

Pasidalinti