Tarp Lietuvos rinktinės fanų – lietuvėms žmonoms lažybas pralaimėję puertorikiečiai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Raulis Piza, Aurelija Juodkaitė, Laura Čekytė ir Abimalis Rodriguezas (

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį kelialapį į olimpinio atrankos turnyro pusfinalį užsitikrinusi Lietuvos krepšinio rinktinė sulaukė neįprasto palaikymo.

Tarp ištikimiausių Lietuvos rinktinės fanų Puerto Rike tribūnoje buvo galima pamatyti ir du vietinius gyventojus, dėvinčius neįprastus marškinėlius su Lietuvos simbolika.

Ant Abimalio Rodriguezo ir Raulio Piza marškinėlių priekio švytėjo susijungusios Lietuvos ir Puerto Riko vėliavos, o ant nugaros buvo užrašyta žinutė.

„Mano žmona privertė užsivilkti šiuos marškinėlius, nes Lietuva geriau žaidžia krepšinį“, – tokį užrašą buvo galima perskaityti ant vyriškių nugaros.

Kaip ir skelbė žinutė, šiuos marškinėlius vyrai užsivilko ne savo noru. Vėliau paaiškėjo, jog tuo pasirūpino puertorikiečių lietuvės žmonos Laura Šekytė ir Aurelija Juodkaitė.

„Mes esame susituokę jau 15 metų. Vieno vakarėlio metu sukirtome rankomis, kad jeigu Lietuva mus nugalės turnyre, kurio jau nepamenu, turėsiu pasipuošti lietuviška atributika. Po dešimtmečio turėjau šį pažadą įvykdyti“, – situaciją aiškino Puerto Riko gyventojas.

Rodriguezas pažadėjo, jog su tais pačiais marškinėliais į areną grįš ir šeštadienį bei sekmadienį, net jeigu Kazio Maksvyčio vadovaujamiems lietuviams teks susigrumti su Puerto Riku.

Pasidalinti