Tarp Latvijos rinktinės kandidatų – du NBA ir trys LKL žaidėjai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
PČ: Latvija - Brazilija (FIBA nuotr.)

Olimpinį atrankos turnyrą namuose organizuojančios Latvijos rinktinės strategas Luca Banchi paskelbė išplėstinį kandidatų sąrašą.

Viso paskelbtos 24 pavardės, tarp kurių yra ir didžiausia šalies krepšinio žvaigždė Kristapas Porzingis. Jis su Bostono „Celtics“ šią savaitę pradės kovas NBA finalo serijoje prieš Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

Tarp kandidatų yra ir Šarlotės „Hornets“ atstovaujantis Davis Bertanis.

Taip pat dėl patekimo į galutinį dvyliktuką kovos ir 3 „Betsafe-LKL“ šiame sezone rungtyniavę krepšininkai. Tai Rolandas Šmitas iš Kauno „Žalgirio“, Artūras Žagaras iš Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir Artis Ate iš Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“.

Latviai atrankoje Rygoje grupėje varžysis su Sakartvelo ir Filipinų rinktinėmis. Kitame pogrupyje kausis Brazilijos, Juodkalnijos bei Kamerūno komandos.

Viskas kandidatų sąrašas:

Rodionas Kurucas, Krišas Helmanis, Ojaras Silinis, Marekas Mejeris, Kristapas Porzingis, Davis Bertanis, Dairis Bertanis, Janis Timma, Rolandas Šmitas, Artūras Strautinis, Janis Strelniekas, Artis Ate, Klavas Čavaras, Aigaras Škele, Andrejus Gražulis, Martinas Laksa, Marcis Šteinbergas, Anžejus Pasečnikas, Karlis Silinsas, Artūras Kurucas, Artūras Žagaras ir Kristeras Zorikas.

Pasidalinti