Tarp 20 ryškiausių PČ žvaigždžių – vieta Valančiūnui

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Jonas Valančiūnas. Teodoras Biliūnas/BNS foto

FIBA išskirtame artėjančio pasaulio čmepionato žvaigždžių trisdešimtuke vieta teko ir Lietuvos rinktinės kapitonui Jonui Valančiūnui.

Naujojo Orleano „Pelicans“ atstovaujantį centrą FIBA įvardijo kaip 18 ryškiausią žaidėją Filipinuose, Japonijoje ir Indonezijoje vyksiančiame pasaulio čempionate.

„Nepamirškite kūno apsaugų, jeigu stosite prieš JV. Gyvulys iš Lietuvos yra vienintelis žaidėjas, pastaruosiuose dviejuose Europos čempionatuose vidutiniškai rinkęs dvigubą dublį.

Pastaraisiais metais jo nenugalimą žaidimą po krepšiu papildė ir metimas iš trijų taškų zonos, ką jis jau spėjo pademonstruoti ir atstovaudamas Lietuvos rinktinei“, – taip apie kapitoną atsiliepė FIBA.

Lietuvis pasaulio čempionato žvaigždžių sąraše aplenkė tokius krepšininkus kaip brolius Hernangomezus, Filipinams atstovaujantį Jordaną Clarksoną iš Jutos „Jazz“, Madrido „Real“ centrą Walterį Tavaresą ir Memfio „Grizzlies“ vidurio puolėją Jareną Jacksoną.

Geriausių žaidėjų dešimtuko viršūnėje puikuojasi Dalaso „Mavericks“ ir Slovėnijos rinktinės lyderis Luka Dončičius, lenkiantis „Oklahoma City Thunder“ gynėją Shai Gilgeousą-Alexanderį (Kanada) ir maksimalų NBA kontraktą šią vasarą sudariusį jaunąjį Minesotos „Timberwolves“ talentą Anthony Edwardsą.

Ryškiausių FIBA žaidėjų dešimtukas pagal FIBA:

10. Tyrese’as Haliburtonas (JAV) – Indiano „Pacers“
9. Patty Millsas (Australija) – Atlantos „Hawks“
8. Bogdanas Bogdanovičius (Serbija) – Atlantos „Hawks“
7. Dennisas Schroderis (Vokietija) – Toronto „Raptors“
6. Karlas-Anthony Townsas (Dominikos Respublika) – Minesotos „Timberwolves“
5. Jalenas Brunsonas (JAV) – Niujorko „Knicks“
4. Lauri Markkanenas (Suomija) – Jutos „Jazz“
3. Anthony Edwardsas (JAV) – Minesotos „Timberwolves“
2. Shai Gilgeousas-Alexanderis (Kanada) – „Oklahoma City Thunder“
1. Luka Dončičius (Slovėnija) – Dalaso „Mavericks“

Pasidalinti