Swiatek po triumfo „Roland Garros“ prisijungė prie teniso legendų

Iga Swiatek trečią kartą iš eilės tapo Roland Garros čempione. Scanpix nuotr.

Lenkijos teniso žvaigždė Iga Swiatek trečius metus iš eilės triumfavo „Roland Garros“ turnyre. Finale 23 metų tenisininkė 6:2, 6:1 sutriuškino pirmą kartą tokio rango finalą žaidusią dvyliktą pagal skirstymą Jasminę Paolini.

Pirmą vietą pasaulio reitinge užimanti Swiatek susitikimo pradžioje pralaimėjo geimą po savo padavimų, tačiau tuomet laimėjo net 11 iš 12 ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Tai jau ketvirtas Swiatek čempionės titulas „Roland Garros“ turnyre. Dar vieną Didžiojo kirčio turnyrą ji laimėjo 2022 metais JAV.

„Man patinka ši vieta. Kiekvienais metais laukiu čia sužaisti.“ – po pergalės finale kalbėjo lenkė.

Swiatek prisijungė prie legendinių Monicos Seleš ir Justine Henin, kurios vienintelės nuo atvirosios teniso eros 1968 metais yra laimėjusios „Roland Garros“ turnyrą tris kartus iš eilės.

Swiatek taip pat yra jauniausia tenisininkė, kuriai pavyko jau keturis kartus laimėti Paryžiaus „Didžiojo kirčio“ turnyrą.