Svečius iš Miuncheno sudorojusi „Partizan“ atsidarė pergalių sąskaitą Eurolygoje

Sterlingas Brownas. KK Partizan X nuotr.

Belgrado „Partizan“ paskutiniame kėlinuke išbarstė triuškinantį pranašumą, bet galiausiai pasiekė įtikinančią pergalę prieš Miuncheno „Bayern“.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet pasiekė pergalę rezultatu 86:78.

Jau pirmajame kėlinuke atitrūkę šeimininkai ir toliau didino savo persvarą, o prieš lemiamą rungtynių kėlinuką pirmavo net 19 taškų skirtumu – 71:52.

Pasiduoti neketinę svečiai likus žaisti dvi minutes buvo priartėję iki 6 taškų, tačiau paskutines minutes užtikrintai sužaidę „Partizan“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę turnyre.

Šeimininkai puikiai atakavo iš toli – tikslą pasiekė 11 iš 23 tritaškių (47,8 proc.). „Bayern“ žaidėjai pataikė 10 tolimų metimų iš 29 (34,5 proc.).

Į pergalę „Partizan“ vedė Sterlingas Brownas, surinkęs 22 taškus (4/6 trit.). Carlikas Jonesas pridėjo 14, o Frankas Ntilikina, Isaacas Bonga ir Tyrique Jonesas pridėjo po 13 taškų.

Vokiečių gretose rezultatyviausias buvo Andreas Obstas – 15 taškų. Carsenas Edwardsas įmetė 13, Nickas Weileris-Babbas – 12, Devinas Bookeris – 11, o Shabazzas Napieras – 10 taškų.