Svajonių finalas: Džokovičių nuo dar vieno titulo Vimbldone stabdys Alcarazas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Carlosas Alcarazas (Scanpix nuotr.)

Seniausio istorijoje teniso turnyro – Vimbldono – finalą papuoš dviejų geriausių pasaulio tenisininkų kaktomuša.

Tai paaiškėjo po to, kai serbas Novakas Džokovičius patiesė Janniką Sinnerį, o kitame pusfinalyje pirmoji pasaulio raketė Carlosas Alcarazas 6:3, 6:3, 6:3 užtikrintai nugalėjo rusą Daniilą Medvedevą.

Trečiajame sete 20-metis ispanas dukart pralaimėjo savo padavimus, tačiau tai jam vis tiek nesutrukdė užtikrintai žengti į savo pirmąjį Vimbldono finalą.

Abu tenisininkai šį sezoną yra iškovoję po 5 titulus, tačiau tik Alcarazas sekmadienį galės papildyti savo kolekciją dar vienu „Didžiojo kirčio“ titulu.

Per savo karjerą 20-metis yra laimėjęs vieną šios kategorijos turnyrą ir tai padarė pernai „US Open“ čempionate.

Prieš Vimbldoną Alcarazas taip pat Anglijoje iškovojo savo pirmą titulą karjeroje ant žolės, savo ruožtu Džokovičius ant šios dangos prieš turnyrą sužaidė tik vieną draugišką mačą.

„Sunku patikėti, kad turėsiu progą žaisti dėl Vimbldono titulo, – po pergalės kalbėjo Alcarazas. – Tai yra svajonės išsipildymas, tačiau kol kas dar nevalia nustoti svajoti.“

Šį sezoną „Didžiojo kirčio“ turnyre tenisininkai jau buvo susitikę – „Roland Garros“ pusfinalyje triumfavo Džokovičius, tačiau tuomet Alcarazą kankino mėšlungis.

Pasidalinti