Svajonių debiutas prieš „Man Utd“ ir pirma „Liverpool“ pergalė išvykoje

Mohamedas Salah. Scanpix nuotr.

Unai Emery‘is sugrįžo į Anglijos čempionatą ir džiaugėsi svajonių debiutu. Jo vadovaujama „Aston Villa“ namie 3:1 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus.

Pergalę aikštės šeimininkams didžiąja dalimi nulėmė du ankstyvi įvarčiai – Leonas Bailey pasižymėjo 7-ą minutę, o 11-ą rezultatą padvigubino Lucas Digne. Kitus du įvarčius rungtynėse pelnė Jacobas Ramsey, tiesa vieną iš jų į savus vartus.

„Aston Villa“ savo aikštėje „Manchester United“ nugalėjo po 27-erių metų pertraukos.

„Mes pralaimėjome pirmo kėlinio pradžią ir taip pat antro kėlinio pradžią. Tai nepriimtina. Jie atrodė šviežesni ir labiau pasirengę“, – po pralaimėjimo kalbėjo „Manchester United“ vyr. treneris Erikas ten Hagas.

Po šios pergalės „Aston Villa“ su 15 taškų pakilo į 13-ą vietą. „Manchester United“ su 23-imis taškais žengia 5-oje pozicijoje.

Daugiausiai dėmesio kėlusiose sekmadienio rungtynėse „Liverpool“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Tottenham Hotspur“. Du įvarčius nugalėtojams pirmame kėlinyje pelnė Mohamedas Salah (11 ir 40 minutėmis).

Aikštės šeimininkų gretose 70-ą minutę pasižymėjo Harry‘is Kane‘as.

„Liverpool“ komanda pirmą kartą šį sezoną Anglijos čempionate iškovojo pergalę išvykoje.