Sužeidimą išsilaižęs Valančiūnas grįžo solidžiu dvigubu dubliu

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Kelio sumušimą išsigydžiusio Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Naktį iš antradienio į trečiadienį JV komanda 116:107 nugalėjo Atlantos „Hawks“ ekipą.

Praeitas rungtynes su „Kings“ dėl kelio sumušimo praleidęs Valančiūnas grįžo galingai. Lietuvis per 26 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo 16 kamuolių, atkovojo 1 kamuolį ir blokavo vieną metimą.

Likus kiek daugiau nei 3 minutėms iki rungtynių pabaigos „Pelicans“ pirmavo 16 taškų skirtumu (111:95), tačiau tuomet svečiai spurtavo 7:0 ir sugrąžino intrigą. Visgi pakovoti dėl pergalės laiko jau nebebuvo.

Šeimininkų komandai tai buvo jau trečia pergalė iš eilės.

Rezultatyviausiai „Pelicans“ gretose sužaidė Brandonas Ingramas, kuris per 35 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“ komandą į priekį vedė Bogdanas Bogdanovičius, surinkęs 22 taškus, 3 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.