Sutriuškinta „Suns“ pirmą vietą Vakaruose užleido Valančiūno komandai

NBA nuotr.

Finikso „Suns“ neišsilaikė NBA Vakarų konferencijos viršūnėje.

Monty Williamso auklėtiniai namuose 98:125 nusileido Rytų konferencijoje pirmą vietą užimantiems Bostono „Celtics“ krepšininkams.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo po 25 taškus pelnę Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas, nuo suolo kilęs Malcolmas Brogdonas pridėjo 16 tšk.

Bostono krepšininkams tai buvo aštunta pergalė per pastarąsias devynerias rungtynes. Apskritai šį sezoną „Celtics“ iš 26-ių dvikovų laimėjo 21-ą.

Nors daug kas tikėjosi atkaklios kovos tarp dviejų konferencijų lyderių, šios viltys buvo sugniuždytos gana greitai. Pirmus du kėlinius svečiai laimėjo 27 taškų skirtumu, o trečiajame vienu metu persvara netgi buvo išaugusi iki 45 tšk.

Paskutines keturias lemiamo kėlinio minutes „Suns“ laimėjo 14:0, tačiau išvengti sutriuškinimo tai vis tiek jiems nepadėjo.

Po pralaimėjimo Finikso ekipa neteko ir pirmosios vietos Vakarų konferencijoje. Ją Monty Williamso auklėtiniai užleido Jono Valančiūno atstovaujamai Naujojo Orleano „Pelicans“ komandai.

Trejas iš pastarųjų ketverių rungtynių pralaimėjusių „Suns“ gretose daugiausiai taškų (28) surinko Joshas Okogie, 17 pridėjo Devinas Bookeris.

Kitose NBA reguliariojo sezono rungtynėse „Celtics“ susitiks su čempionų titulą ginančiais „Golder State Warriors“ krepšininkai, „Suns“ svečiuosis pas Valančiūno „Pelicans“.