Susitarė: Motiejūnas pratęsė sutartį su „Monaco“ klubu

Donatas Motiejunas (nuotr. BNS)

32-ejų Donatas Motiejūnas artėjantį sezoną toliau rungtyniaus „Monaco“ komandoje.

„Basketnews“ žurnalistas Donatas Urbonas pranešė, jog 213 cm ūgio centras su Monako klubu susitarė dėl kontrakto pratęsimo iki 2025 metų.

Praeitą sezoną Motiejūno padedama „Monaco“ ekipa pirmą kartą istorijoje pasiekė Eurolygos finalo ketvertą, užėmė trečią vietą, laimėjo Prancūzijos taurės turnyrą bei tapo šalies čempione.

Po Eurolygos finalo ketverto „Monaco“ treneris Saša Obradovičius teigė, jog Motiejūnas – viena pagrindinių priežasčių, kodėl klubas pateko tarp keturių stipriausių žemyne.

Praeitą sezoną Eurolygoje Motiejūnas vidutiniškai rinko 8,5 taško, 3,7 atkovoto kamuolio ir 10 naudingumo balų.

Artėjantis sezonas Motiejūnui jau bus trečiasis „Monaco“ klube.

Šiuo metu lietuvis su Lietuvos rinktine ruošiasi artėjančiam pasaulio čempionatui Azijoje.