„Super Bowl“: NFL čempione dramatiškai tapo Kanzaso komanda

Kansas City Chiefs komanda (Scanpix nuotr.)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiame NFL finale „Super Bowl“ triumfavo „Kansas City Chiefs“ komanda.

Ji dėl titulo susikovė su Filadelfijos „Eagles“ ekipa, kurią dramatiškai nugalėjo 38:35.

Po pirmojo kėlinio Kanzaso komandos viltys laimėti atrodė miglotai, nes ekipa ne tik atsilikinėjo 24:14, bet ir prarado savo lyderį bei naudingiausią NFL žaidėją Patricką Mahomesą.

Visgi po pertraukos šis grįžo ir svariai prisidėjo prie nugalėtojų pergalės. Būtent jis surengė finalinę ataką likus 8 sekundėms, o lemiamus taškus spyriu pelnė Harrisonas Butkeris.

Kanzaso komanda NFL čempione tapo trečią kartą istorijoje, O Mahomesui tai buvo antrasis titulas per pastaruosius ketverius metus.

Vieną didžiausių sporto renginių pasaulyje gyvai stebėjo 67,827 žiūrovai, tarp kurių buvo ir Elonas Muskas, LeBronas Jamesas bei kitos žvaigždės.

Pertraukos metu įspūdingą pasirodymą surengė JAV pop muzikos žvaigždė Rihanna.