Suomiai olimpinėje atrankoje versis be savo žvaigždės

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Lauri Markkanenas (Scanpix nuotr.)

Suomijos krepšinio rinktinė olimpinės atrankos turnyre versis be ryškiausios savo žvaigždės. Lauri Markkanenas patvirtino, kad dėl traumos šią vasarą negalės padėti savo šalies nacionalinei komandai.

Jutos „Jazz“ lyderis dėl peties traumos nerungtyniauja nuo kovo pabaigos. Krepšininkas patvirtino, kad negalės padėti Suomijos rinktinei liepos pradžioje vyksiančiame olimpinės atrankos turnyre, Ispanijoje.

„Žinoma, tai yra sunku. Atstovauti Suomiją ir žaisti už nacionalinę komandą man yra didelė garbė. Visą sezoną su komandos draugais kalbėjome, kaip smagu būtų patekti į olimpines žaidynes.“

Suomiai grupėje varžysis su Lenkijos ir Bahamų komandomis. Dar turnyre dalyvaus šeimininkai ispanai bei Angolos ir Libano rinktinės.

Suomių ekipos strategas Lassi Tuovi, prisimindamas komandos istoriją, išliko optimistiškas.

„Jei nacionalinės komandos istorija skaitosi, mes visada būname geriausi, būdami autsaideriais. Mums trūks Lauri, bet krepšinis yra komandinis sportas. Jei netenkame vieno žaidėjo, jo vietą užima kitas.“

Markkanenas šiame NBA sezone ant parketo pasirodė 55 rungtynėse ir vidutiniškai rinko po 23,2 taško ir 8,2 atkovoto kamuolio.

Pasidalinti