Sulaimonas su netikėtu pranešimu apie Fosterio nesėkmę ir lemiamus metimus

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 5 min skaitymo trukmė
Rasheedas Sulaimonas. Betsafe-LKL nuotr.

Rasheedas Sulaimonas tapo pagrindiniu „Wolves Twinsbet“ komandos pergalės kalviu pirmose pusfinalio rungtynėse su Vilniaus „Rytu“. Amerikietis po susitikimo pripažino, kad varžovų lyderio Marcuso Fosterio anksti prisirinktos pražangos turėjo didelės įtakos susitikimui, tačiau taip pat pabrėžė kuo „Wolves“ yra išskirtinė iš visų kitų komandų, kuriose jis žaidė. Ir tai padeda laimėti.

„Wolves“ susitikimą laimėjo 96:85. Sulaimonas pelnė 18 taškų.

„Puiki pergalė. Puiki pusfinalio pradžia. Buvome gera komanda abejose pusėse. Tačiau tai tik vienerios rungtynės. Žinome, kad jie atsakys penktadienį. Ir mes žinome, kad mūsų ambicijos nėra baigtos, reikia dar dviejų pergalių.“ – po rungtynių džiaugėsi Sulaimonas.

– Kiek rungtynėms įtakos turėjo ankstyvos Fosterio trys pražangos?

– Tai buvo svarbu. Jis puikus krepšininkas ir pagrindinis jų žaidėjas. Kai pirmame ketvirtyje gauni tris pražangas, žinoma tai apriboja. Bet reikia atiduoti pagarbą varžovams, nes jie ketvirtame kėlinyje grįžo į kovą. Šiose rungtynėse buvo daug emocijų, Vilniaus derbis. Tai buvo labai kovingos rungtynės.

– Kaip pasiruošėte šioms rungtynėms? Kaip pavyko suvaldyti įtampą?

– Mes pasitikime savimi. Manau, kad turime labai talentingą komandą. Turime daug vaikinų, kurie gali suvaldyti įtampą. Mums reikėjo pasirodyti geriau nei per tuos susitikimus, kai jiems pralaimėjome sezono metu. Šiandien atlikome geresnį darbą ir pelnytai laimėjome.

– Tie lemiami metimai, kaip jums jie pavyksta?

– Priimu tuos iššūkius. Nenoriu praleisti svarbių akimirkų. Nėra taip, kad aš trokštu labiau už kitus atlikti tą metimą, bet tikrai tikiu, kad galiu jį pataikyti. Mano komandos draugai manimi taip pat pasitiki. Su visų pasitikėjimu aš nejaučiu spaudimo netgi kai prieš mane stovi du ar trys varžovai.

– Kiek svarbi pergalė pirmose serijos rungtynėse?

– Labai, labai svarbi. Kiek reikės rungtynių šioje serijoje, visos jos bus tarsi šunų kovos. Tai buvo labai fiziškos rungtynės. Manau, teisėjai atliko nuostabų darbą kontroliuodami rungtynes. Kaip minėjau, tai tik vienerios rungtynės, turime būti pasiruošę jų atsakomam smūgiui penktadienį.

– Kaip jautėtės žaisdami savo arenoje pilnoje varžovų aistruolių?

– Linksma situacija. Dabar turime aikštės pranašumą, tačiau žaidžiame toje pačioje arenoje. Dėmesio, tai viešas Rasheedo Sulaimono kreipimasis: kiekvienas „Wolves“ komandos aistruolis mums reikalingas penktadienį. Tikimės gero palaikymo ir pasistengsime jums iškovoti dar vieną pergalę. Ačiū.

– „Rytas“ akcentavo, kad šios rungtynės jiems svarbios kalbant apie Vilnių. Kiek jums tai svarbu?

– Mes gerbiame visus varžovus. Nekreipiame dėmesio ką kalba „Ryto“ žaidėjai. Jie gera komanda, bet mes dabar susikoncentravę ties vienu tikslu. Tikslas – laimėti LKL trofėjų.

– Ar jaučiatės kuriantys istoriją šios jaunos Vilniaus komandos?

– Taip. Kiekviena pergalė mums yra istorinė. Džiaugiamės turėdami galimybę pusfinalyje žaisti prieš puikią „Ryto“ komandą. Mes patys savo likimo kalviai ir rašome savo istoriją.  

– Šiandien keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, pasižymėjo ir daugelis kitų. Kaip vertinate komandos susižaidimą?

– Tai galbūt pirmas kartas man žaidžiant Europoje, kai užsieniečiai ir vietiniai žaidėjai yra tokie artimi. Pavyzdžiui dažnai kai einam valgyti legionieriai su vietiniais žaidėjais tai daro atskirai. O čia mes susimaišę. Kaip ir kalbėjau apie metimą. Mes pasitikime vieni kitais. Nesvarbu ar tu užsienietis ar lietuvis, jeigu tu gali ir jauti, kad tai tavo laikas, tavimi pasitikim. Šiandien daug vaikinų išėjo į aikštę ir prisidėjo prie pergalės, tai nebuvo vieno žmogaus pasirodymas.

– Atrodo, kad aikštėje turite kelias pareigas, žaidžiate krepšinį ir tramdote Tre‘Showną?

– Aš mylių jo energiją. Jis tiki, kad yra geriausias žaidėjas, tačiau nesulaukia tokios pagarbos. Galvoju, kad jis yra neįvertinamas, jis taip pat jaučiasi. Žaisdamas svarbias rungtynes, kad ir prieš Tubelį ketvirtfinalyje, ar dabar Gorhamą, jis atiduoda visą save. Yra itin agresyvus. Ir taip nutinka, kad kai žaidi su tokiu atsidavimu, akimirkai prarandi savikontrolę. Bet vieni kitais pasitikim, sakom reikia grįžti į rungtynes ir po akimirkos viskas vėl kaip reikia.

Pasidalinti