Sugrįžtuvėmis į Atėnus pasimėgavęs Šaras: „Geriausios 20 sekundžių metuose“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Šarūnas Jasikevičius (Barca Basket Twitter nuotr.)

20-ą sezono pergalę įsirašiusi Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose.

Ketvirtadienio vakarą katalonai 88:74 rungtynių pabaigoje palaužė Atėnų „Panathinaikos“ komandą.

Po pergalės „Barca“ užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose. Jasikevičius džiaugėsi, jog vienas iš tikslų yra pasiektas.

„Smagu. Tai buvo pirmasis mūsų tikslas, tačiau dabar turime siekti daugiau“, – po rungtynių kalbėjo Jasikevičius.

„Barcą“ į pergalę šįkart vedė du komandos aukštaūgiai. Mike’as Tobey su 16 taškų sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o praeito sezono MVP Nikola Mirotičius įmetė 26 taškus, iš kurių 22 – antroje rungtynių pusėje.

Vienu metu trečiajame kėlinyje Mirotičius pelnė 10 taškų per mažiau nei dvi minutes.

„Visada yra smagu laimėti Eurolygos rungtynes. Šiandien radome daug galimybių išnaudoti Mike’ą Tobey ir Niko, – kalbėjo Šaras. – Manau, kad po pirmo kėlinio labai gerai kovojome dėl kamuolių, tačiau 18 padarytų klaidų parodo, jog tam tikrose vietose mums dar trūksta koncentracijos.

Žinojome, kad Papagiannis ir Gudaitis nebandys dažnai išeidinėti prie tritaškio linijos ir tai išnaudojome. Tikėjomės, kad jie žais kitokiais penketais, tačiau jiems to daryti tikriausiai neleido traumos.

Tobey mums labai padėjo pirmoje dalyje, Miro – trečiame kėlinyje ir rungtynių pabaigoje.“

Šaras džiaugėsi ne tik jo komandos pasiekta pergale, bet ir sugrįžimu į OAKA arena, kurioje vilkėdamas „Panathinaikos“ marškinėlius žaidė 2007-2010 metais bei 2011/2012 metų sezone.

„Noriu padėkoti ir PAO gerbėjams už labai gražų sutikimą. Ne pirmą kartą pakartosiu, tačiau tos 20 sekundžių, kai keliauju link mūsų suolo, yra vienos smagiausių sezone.

Tai sukelia daug prisiminimų. Su komandos fanais turime nuostabų ryšį, kuris, tikiuosi, išliks labai ilgam. Visada yra labai malonu sugrįžti į Atėnus“, – teigė Šaras.

Paklaustas apie pastaruoju metu jam keliamą didelį spaudimą, Jasikevičius teigė jo per daug nesibaiminantis.

„Tai yra geras dalykas. Komandos, nejaučiančios spaudimo, dažniausiai dėl nieko ir nekovoja, – įžvalgomis dalijosi strategas. – Norime jausti tą spaudimą. Komandoje turime daug patyrusių žaidėjų ir manau, kad kartu su jais tobulėja ir visa likusi komanda. Progresas yra jaučiamas ir dėl to smagu.“

Ambicijų atkrintamosiose neslėpė ir 26 taškus įmetęs Mirotičius.

„Labai smagu laimėti sunkias rungtynes OAKA arenoje. Žinojome, kad turėsime kautis. Turime išsikėlę aukštus tikslus, tačiau užsitikrini vietą atkrintamosiose likus 4 rungtynėms yra šaunu. Turime išlikti kuklūs. Žaidžiame gerai, bet dar tikrai yra kur tobulėti“, – teigė puolėjas.

Pasidalinti