„Sūduvos“ gretose – Togo rinktinėje žaidęs Lawsonas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Steve Lawson. Stade Tunisien nuotrauka

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė sutartį su atraminiu saugu Steve’u Lawsonu, kuris gimė Prancūzijoje, tačiau yra sužaidęs 9 rungtynes savo tėvų gimtojo Togo rinktinėje.

29 metų atraminis saugas, taip pat galintis žaisti dešiniajame krašte, į „Sūduvą“ keliasi iš Bardo „Stade Tunisien“, kuris 2023-2024 metų Tuniso čempionato I etapo A grupėje užėmė 2 vietą.

Lawsonas į Tunisą persikėlė 2023 metų vasarą, tačiau naujame klube į aikštę žengė tik 3 kartus. Paskutinis kartas buvo gruodžio 30 d. per grupės lyderių – „Stade Tunisien“ ir Suso „Etoile Sahel“ – rungtynes. „Sūduvos“ naujokas į aikštę tuomet žengė 61 min., o dvikova baigėsi 0:0.

Anksčiau Lawsonas yra žaidęs Prancūzijos „Vannes“, „St. Co Locmine“ ir „Thonon Evian B“, Šveicarijos „Le Mont“ ir „Neuchatel Xamax“ bei Škotijos „Livingston“ ir „Hamilton Academical“ ekipose.

Škotijos aukščiausioje lygoje saugas sužaidė 59 rungtynes, antrojoje – 38, Šveicarijos antrojoje – taip pat 38, o Prancūzijos trečiojoje – 24.

„Sūduva“ šią savaitę pradėjo pasirengimą 2024 m. sezonui, o pirmąsias kontrolines rungtynes žais sausio 27 d. su Alytaus „Dainava“.

Pasidalinti