Su ugnimi pažaidęs „Real“ pratęsė įspūdingą seriją Ispanijoje

Kylianas Mbappe (Scanpix nuotr.)

Rungtynių gale vos neprisižaidusi Madrido „Real“ komanda įsirašė tris taškus septintajame „La Liga“ ture.

Antradienio vakarą Carlo Ancelotti auklėtiniai namuose 3:2 pranoko „Alaves“ futbolininkus.

Į priekį karališkąjį klubą jau pirmą minutę išvedė Lucas Vasquezas, o besibaigiant kėliniui „Real“ pranašumą padvigubino Kylianas Mbappe.

„Real“ pasižymėjo ir antro kėlinio starte – 48-ą minutę įvartį pelnė Rodrygo.

Kai jau atrodė, jog „Real“ įsirašys dar vieną lengvą pergalę, 85-ą ir 86-ą minutėmis įvarčiais nuo vartų konstrukcijų pasižymėjo Carlosas Benavidezas ir Kike Garcia. Per teisėjo pridėtą laiką „Alaves“ atliko dar kelis smūgius, tačiau jie tikslo nepasiekė.

Bent trumpam atsilikimą nuo „Barcelona“ ekipos iki taško sumažinę „Real“ futbolininkai Ispanijos čempionate nepralaimimų rungtynių seriją pratęsė jau iki 39 iš eilės.

Iki šiol šią ribą 2018 metais buvo pavykę pasiekti tik „Barcelona“ ekipai, tąsyk nepralaimėjusiai 43 mačų iš eilės.

Sekmadienį „Real“ Ispanijos čempionate laukia Madrido derbis su „Atletico“.