Su trenksmu atsigavo po sutriuškinimo Kaune: Šaro vyrai įtikinamai nugalėjo Bolonijos komandą

Fenerbahce Beko X nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ atsitiesė po sutriuškinimo Kaune ir 88:75 palaužė Bolonijos „Virtus“ ekipą.

Pirmajame rate stipresnė buvo Italijos komanda, tačiau tada jie pergalę šventė 8 taškų skirtumu.

Rungtynių baigtis išsisprendė trečiajame ketvirtyje, per kurį italai sugebėjo pelnyti tik 9 taškus.

Bolonijos komanda rungtynių pradžioje puikiai pataikė iš toli ir antrojo ketvirčio pradžioje susikūrė 9 taškų persvarą – 30:21. Į tai Šaro vyrai atsakė spurtu 14:3 ir Po Scottie Wilbekino tritaškio įpusėjus kėlinukui išsiveržė į priekį.

Tas pats Wilbekinas tolimu metimu uždarė pirmą rungtynių pusę ir padidino „Fenerbahče“ pranašumą iki 5 – 52:47.

Monstrišką pasirodymą iki pertraukos surengė Johnathanas Motley. Aukštaūgis per kiek daugiau nei 13 minučių spėjo sumesti 19 taškų (8/9 dvit.), atkovoti 5 kamuolius ir surinkti 23 naudingumo balus.

„Virtus“ komandoje pirmoje rungtynių pusėjo spindėjo Iffe Lundbergas, surinkęs 14 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit.) ir 17 naudingumo balų.

Be Tornikes Shengelios ir Marco Belinelli žaidusi Italijos komanda po pertraukos strigo puolime, pelnė tik 2 taškus per pirmas 5 trečio ketvirčio minutes ir jų deficitas tapo dviženklis – 49:60.

Kėlinuko sudėtingu tritaškiu atšokus uždaryti nepavyko Wilbekinui, tačiau Stambulo komanda ketvirtį laimėjo 19:9 ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą susikrovė 15 taškų persvarą – 71:56.

Luca Banchi auklėtiniai pasiduoti neketino ir paskutinį ketvirtį pradėję spurtu 9:2 sumažino atsilikimą iki 8 taškų – 73:65 bei privertė Jasikevičių prašyti minutės pertraukėlės. Padėtis stabilizavosi ir po pirmųjų Tylerio Dorsey taškų rungtynėse „Fenerbahče“ persvara pasiekė 12 taškų – 79:67.

„Virtus“ intrigos į rungtynes grąžinti nebesugebėjo ir patyrė trečia nesėkmę per paskutines keturias rungtynes.

Stambulo komandoje debiutavo 202 cm ūgio puolėjas iš Prancūzijos Amine Noua. Žaidėjas ant parketo praleido 21 minutę ir surinko 9 taškus (3/3 dvit., 1/1 trit.), 10 naudingumo balų ir paliko aikštelę dėl išnaudoto pražangų limito.

Motley rungtynėse surinko dvigubą dublį – 23 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Wilbekinas rungtynėse metė net 12 tritaškių, iš kurių 9 tikslo nepasiekė.

„Fenerbahče“: Motley 23 (9/12 dvit., 11 atk. kam., 29 naud.), Wilbekinas 15 (3/4 dvit., 3/12 trit., 6 rez. perd., 17 naud.), Marco Guduričius 10, Noua 9, Sertacas Šanli 8, Yamas Madaras 7, Nickas Calathesas 5 (7 atk. kam., 2 rez. perd.).

„Virtus“: Lundbergas 17 (4/9 dvit., 2/3 trit.), Awudu Abass 12 (3/7 trit.), Isaia Cordinier 11 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Danielis Hacketas 11, Alessandro Pajola 7, Jordanas Mickey 7.

Jasikevičiaus auklėtiniai pasiekė jau 14 pergalių Eurolygoje ir jomis susilygino su ketvirtoje vietoje esančiais ir vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusiais Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkais.