Su Saboniu susidūręs Turkijos talentas aikštę paliko vėžimėlyje

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Po susidūrimo su Domantu Saboniu Hiustono „Rockets“ centras Alperenas Šengunas patyrė skaudžią traumą.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį lietuvio vedama Sakramento „Kings“ ekipa namuose krito 104:112. Sabonis sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, tačiau Mike’o Browno auklėtiniams pratęsti pergalingos serijos nepavyko.

Besibaigiant mačui Sabonis sudalyvavo ir varžovo trauma pasibaigusiame epizode. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje lietuvio metimą mėginęs blokuoti Šengunas skausmingai nusileido ant žemės ir pasisuko čiurną. Aikštelę Turkijos talentas paliko vėžimėlyje.

Vėliau ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis pranešė, jog žaidėjui bus atliekamas magnetinis rezonansas ne tik dėl čiurnos, bet ir dėl kairės kojos kelio.

Iki traumos Šengunas buvo pelnęs 14 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Sabonis aikštėje praleido 40 minučių, per kurias pelnė 25 taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

Tiesa, 27-erių centras net 9 kartus prarado kamuolį, kai visa „Kings“ komanda fiksavo tik 13 klaidų.

Dvigubą dublį Sabonis fiksavo 46-ą kartą iš eilės ir taip pakartojo iki tol Jerry Lucasui priklausiusį komandos rekordą.

Lietuviui rungtynėse geriausiai talkino Malikas Monkas, pelnęs 20 taškų, De’Aaronas Foxas pridėjo 18 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Rockets“ ekipoje rezultatyviausias su 22 taškais buvo Fredas VanVleetas, taip pat atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. Jalenas Greenas pridėjo 19 taškų.