Su Oyewusi sieti turkai gandus neigia: „Tai – netiesa“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Mathias Oyewusi (fkzalgiris.lt nuotr.)

Su rezultatyviausiu Vilniaus „Žalgirio“ žaidėju Mathiasu Oyewusi intensyviai sietas turkų klubas „Caykur Rizespor“ šiuos gandus neigia.

„Socialiniuose tinkluose pasirodžiusios naujienos, jog mūsų klubas domisi Mathiasu Oyewusi, Philipu Antony Jonesu, Devidu De Santana Silva, Dmitri Payet, Jorge Djaniny Tavaresu Semeto, Tanguy Coulibaly, Olimpiu Morutanu ir Taha Abdi Ali, o jų agentai jau yra Rizėje, neatspindi tiesos“, – tokiu pranešimu pasidalijo „Rizespor“.

Savaitgalį Turkijos spaudoje pasirodę pranešimai skelbė, jog už Oyewusi „Rizespor“ klubas Vilniaus „Žalgiriui“ yra pasiruošęs sumokėti 400-500 tūkstančių eurų, nors iki žaidėjo kontrakto pabaigos yra likę keli mėnesiai.

Turkijos ekipa praeitą sezoną antrojoje pagal pajėgumą šalies lygoje užėmė antrą vietą ir iškovojo kelialapį į Super lygą.

Šį sezoną A lygoje 24-erių nigerietis su 14 įvarčių yra rezultatyviausias čempionato futbolininkas. Europos turnyrų atrankose žaidėjas pasižymėjo vienu įvarčiu prieš tą patį „Galatasaray“.

Prieš savaitę Turkijoje tinklapio O, Sportas apie galimą žaidėjų išvykimą, jei nepavyktų įveikti Europos lygos atrankos, paklaustas žalgiriečių vyr. strategas Vladimiras Čeburinas atsakė, kad viską parodys laikas.

Pasidalinti